Мобільна версія Однокласники, додаток для телефону odnoklassniki

24.09.2015

Мобільна версія Однокласники.ру

Ми продовжуємо знайомити читачів нашого сайту, з можливістю виходу в інтернет для спілкування в соц мережах за допомогою мобільних версій різних сервісів. Нагадаємо, що для тих, хто не віддає перевагу Однокласників, цікаво буде ознайомитися зі статтями:

А для тих, кому цікаво дізнатися як «подорожувати» з цього сайту телефону — читайте далі.

Як і дві, вищеописані мережі, Однокласники.ру також хоче зробити як можна більш зручним свій сервіс для користувачів. А так як значна частина з них щодня відвідує сайт odnoklassniki.ru з телефону, то необхідно було створити гідну і зручну мобільну версію Однокласників.

Щоб вийти на сайт і почати спілкуватися зі своїми знайомими, необхідно запустити браузер, наприклад Опера Міні. і набрати в ньому адресу — m.odnoklassniki.ru. Після цього ви потрапите на сторінку авторизації користувача в мобільній версії. Вам необхідно буде ввести свій логін та пароль, потім, натиснувши на кнопку «Увійти» ви потрапите в розділ «Моя сторінка». Ну а далі — робіть все, що хочете. Адже з мобільного версій Однокласники ру лазити по сайту досить просто.

Як ви розумієте, соц сервіси все більше і більше розвиваються, тому їх програмісти створюють для зручності користувачів не тільки зручні мобільні версії Однокласники.ру, але і спеціальні програми на телефон.

З допомогою програми odnoklassniki на телефон можна зручно читати і відправляти повідомлення, і займатися звичними справами. Таке мобільний додаток можна завантажити в тому числі і на телефони Nokia через Ovi. Тому, якщо ви вдома годинами сидите в однокласниках і хочете проводити там більше часу — користуйтеся мобільною версією або спеціальному додатку — будьте завжди онлайн!

Короткий опис статті: однокласники мобільна версія Мобільна версія Однокласники.ру Ми продовжуємо знайомити читачів нашого сайту,

Джерело: Мобільна версія Однокласники, додаток для телефону odnoklassniki

Також ви можете прочитати