Мобільна версія для компютера: ВК, Однокласники. IThaza.com

30.08.2015

Мобільна версія для комп’ютера: ВК, Однокласники

Соціальні мережі сьогодні — це величезний світ зі своїм віртуальним населенням, де люди спілкуються, обмінюються досвідом, знаннями, своїми спостереженнями. Раніше велика частина робила це через комп’ютер, тепер же вхід в «соціалку» відкриває і мобільна версія Вконтакте або Однокласники. Є люди, яким мобільні додатки або мобільні версії сайту подобаються більше ніж звичайні версії. Для таких людей наша сьогоднішня стаття — тут ви дізнаєтеся як використовується мобільна версія ВК для комп’ютера.

ВК — мобільна версія через комп’ютер

Аудиторія Вконтакте велика настільки, що практично скрізь можна знайти людину зареєстрованого в ньому, ну або принаймні про нього чула. Серед величезної кількості є і цінителі версії Контакту на мобільних пристроях. Якщо ви є фанатом саме мобільних версій або додатків Вконтакте, а на своєму PC ви хочете користуватися тільки такою версією — ознайомтеся з тим, як увійти в мобільну ВК на комп’ютер.

Вхід Вконтакте через браузер

Для того щоб увійти в мобільну версію Контакту через браузер, вам достатньо просто замість знайомого нам адреси Vk.com набрати m.vk.com. Дана версія корисна для тих, хто не використовує безлімітний інтернет, де кожен Мб на рахунку. Також великим плюсом даної версії є його завантаження — тут вона набагато швидше ніж в повній версії.

мобільного ВК немає кнопки назад, нагору. Прокручування тих же фотографій проводиться мишею — так само, як якщо б ви перегортали знімки на смартфоні. Вхід виконується аналогічно входу в повній версії.

Вхід через мобільний додаток ВК для комп’ютера

Якщо ви хочете користуватися Android-додатком Вконтакте на своєму ПК, тоді вам необхідно встановити програму, яка допоможе це зробити. Така програма називається BlueStacks App Player. Дана програма є емулятором Андроїд додатків та ігор для PC. Завантажити її ви можете з офіційного сайту програми .

установки цієї програми вам не складе праці. Потрібно просто слідувати вказівкам Майстра Установок Блюстакс. Після установки і автоматичної установки, програма запропонує вам авторизуватися на пошті Google. Вам це слід зробити обов’язково — тим самим ви ввійдете в Google Play і зможете завантажувати будь-які додатки до себе на комп’ютер.

Меню програми виглядає наступним чином:

У верхньому лівому куті натисніть на іконку Пошуку. У новоствореній рядку пошуку введіть — Вконтакті, а далі просто скачайте програму собі на комп’ютер. Всі операції в Блюстакс схожі з операціями установки на мобільному пристрої. Якщо у вас виникнуть складнощі з расскладкой клавіатури Блюстакс, вам слід ознайомитися з цією статтею .

Так виглядає мобільний додаток Вконтакте використовується на комп’ютері:

Мобільна версія Однокласники через комп’ютер

Якщо ви хочете використовувати мобільну версію Однокласників для комп’ютера. Тоді вам слід скористатися мобільною версією сайту m.ok.ru. Вхід буде таким же як і у повній версії.

Також можна провести установку мобільного додатку Однокласники на комп’ютер через програму BlueStacks. Зробити це, слід на прикладі установки Вконтакте на комп’ютер (див. вище). Android-додаток Однокласники, занедбане через Блюстакс виглядає так:

На відміну від Вконтакте, в ОК ліва панель постійно ховається, залишаючи більше місця для перегляду потрібної вам інформації.

Висновок:

Незважаючи на те, що мобільні версії соціальних мереж розроблялися для мобільних пристроїв, вони придбали велику популярність і в PC користувачів. Це обумовлено як і малим вимогою по інтернет трафіку. Але в першу чергу — якісно розробленими Android-додатками, які дуже зручно використовувати на комп’ютері.

Короткий опис статті: однокласники мобільна версія Соціальні мережі сьогодні — це величезний світ зі своїм віртуальним населенням, де люди спілкуються, обмінюються досвідом, знаннями, своїми спостереженнями. Раніше

Джерело: Мобільна версія для комп’ютера: ВК, Однокласники | IThaza.com

Також ви можете прочитати