mitinvm

16.12.2015

Ідея: як домогтися міжнародної легалізації Криму і визнання його неукраїнським

Переглядів: 10254

Міжнародна блокада Криму триває. Російські паспорти кримчан не визнаються в країнах ЄС, які не дають візи кримчанам в свої країни. Кримчани — гордий народ і вважають, що свобода дорожча. Вони переживуть цю блокаду, головне — тепер живуть на своїй Батьківщині.

Але явна несправедливість і незаконність дій країн Заходу іноді турбує. Он навіть вже і улюблений футбол заборонили. Не повертають скіфське золото. Україна відключає воду, світло, починає транспортну блокаду і т. д. МЗС Великобританії знову вимагає, щоб Росія повернула Крим Україні. США вустами відомої Псакі заявили про санкції до тих пір, поки Росія не поверне Крим.

До яких пір ця метушня навколо Криму буде тривати? Ясно, що сам Крим бажає жити тільки в Росії, та й сама Росія ніколи не поверне Крим Україні.

Але ж міжнародна проблема спроб ізоляції Криму реально є, і її треба якось вирішувати. Представляється, не можна відмовлятися тільки черговими словами, що Крим — суб’єкт федерації, і ми не збираємося ні з ким обговорювати це питання. Така позиція ніяк не вирішить міжнародні проблеми для населення Криму. Росія — велика країна і може знайти великі рішення.

Треба виходити не тільки з реальної міжнародної ситуації, але головне — треба виходити саме з офіційного російського тексту Статуту ООН, а не з збоченого Україною фальшивого тексту Статуту ООН. Ось подвійний ключ до вирішення питання про міжнародну легалізації Криму.

Треба враховувати, що 100 країн світу проголосували за Резолюцію ГА ООН від 27 березня 2014 №68/262 «Територіальна цілісність України», в якій незаконно визнана «цілісність» України, не визнаний легітимним, референдум в Криму. Спираючись на цю незаконну Резолюцію ГА ООН №68/262, Україна, Великобританія, США та багато інших країн незаконно вимагають повернення Криму Україні. Навіть наші ліберали Явлінський і кілька інших теж в хорі з Заходом послужливо вимагають повернути Крим Україні. Он і Китай теж пропонує діалогом вирішити питання.

Здається, що дипломатичне розв’язання міжнародної проблеми легалізації Криму. Вважаю, нормандська четвірка могла б виробити дорожню карту врегулювання відносин Росії і України щодо Криму. Не можна допустити, щоб відносини Росії та України в майбутньому теж були б такими поганими, як зараз у Росії з Грузією, хоча там Саакашвілі вже не при владі. Треба вже думати, що буде у відносинах Росії з Україною після повернення демократії в Україні, оскільки всім очевидно: кримський питання точно буде їх дуже сильно зіпсувати.

Але вихід завжди є. Треба виходити з реального факту, що Україна не посміла почати військову і міліцейську каральну операцію проти референдуму в Криму, тому Росія повинна відповісти Україні тим же. У відповідь демократична і мирна Росія теж повинна дозволити населенню Криму провести спеціальний референдум, повністю аналогічний референдуму 2014 року в Шотландії (шотландці тоді вирішили залишитися у Великобританії) з питаннями:

1) чи бажаєте ви, щоб Крим залишився у складі Росії;

2) чи бажаєте ви, щоб Крим став незалежною державою (Абхазія)?

У форматі нормандської четвірки Росія і Україна могли б домовитися, що якщо населення Криму на цьому новому референдумі проголосує за незалежність, то Україна і Росія одночасно в термін 10 днів визнають незалежність Криму. Далі, за зазначеною домовленості, нормандська четвірка і незалежний Крим ще раз в Мінську негайно домовляються, що незалежний Крим у строк 2 місяця після визнання незалежності Україною і Росією проводить 2-й спеціальний референдум, але саме з тими ж питаннями, які були на референдумі 16 березня 2014 (залишитися в Україні або приєднатися до Росії). І якщо населення тимчасово незалежного Криму знову проголосує за приєднання до Росії, то нормандська четвірка визнає цей фактично повторний референдум. І Крим після цього повторного референдуму легітимно і остаточно, за другим договором Криму і Росії, приєднується до Росії, а Україна при цьому з мовчазної згоди або офіційно визнає законним цей повторний референдум про самовизначення Криму (бути Криму в складі України або бути у складі Росії).

Примітка: але якщо населення Криму при першому новому референдумі відразу проголосує за те, щоб залишитися у складі Росії (тобто, якщо повториться шотландський результат залишитися в своїй нинішній країні), т.е. не побажає незалежності, як Абхазія, то нормандська четвірка, включаючи Україну, теж визнає і цей результат першого нового (по шотландському сценарієм) референдуму легітимним, і питання про статус Криму як суб’єкта федерації у Росії буде вважатися в міжнародному плані закритим остаточно. При цьому питання про російський статус Севастополя навіть не обговорюватиметься ніким і ніколи. І питання блокади Криму теж повинен бути знятий з порядку денного.

При цьому нормандська четвірка повинна виходити з того, що «цілісність» України не може бути юридичною і політичною перешкодою для легалізації Криму в міжнародному плані. Росія повинна переконати четвірку, що слова «цілісність» взагалі ні в Статуті ООН, і тому Статут ООН ніяк не захищає «цілісність» України, до речі, у т. ч. не захищає і від рішення населення Донбасу, обрав передбачений Статутом ООН і нічим не обмежений шлях самовизначення.

Треба довести, що слово «цілісність» випадково з’явилося в Резолюції ГА ООН від 27 березня 2014 №68/262 «Територіальна цілісність України», в яку співавтор Україна самовільно вписала якийсь новий принцип внутрішньої «цілісності» держав (фактично ліквідувавши Мета ООН домагатися самовизначення народів), при цьому самовільно викресливши з Статуту ООН офіційний принцип зовнішньої «недоторканності» держав (це було в Статуті ООН офіційний принцип захисту від зовнішньої інтервенції, від нападу однієї держави на інше), в результаті вийшов сфабрикований текст про міфічну «цілісності» України: «посилаючись на передбачені в статті 2 Статуту зобов’язання всіх держав утримуватися в міжнародних відносинах від погрози силою або її застосування як проти територіальної цілісності … держави» (див. сайт ООН).

Росія повинна довести четвірці, що посилання у зазначеній Резолюції ГА ООН на ст. 2 Статуту ООН завідомо неправильна, оскільки саме п. 4 ст. 2 Статуту ООН однозначно викриває сфабриковану в Резолюції ГА ООН 68/262 посилання на ст. 2 Статуту ООН і доводить, що в офіційному російському тексті (а згідно ст. 111 Статуту ООН російська мова є офіційною мовою ООН, і ніхто не має права перекладати офіційне російське слово «недоторканність» як фальшиве слово «цілісність») в п. 4 ст. 2 Статуту ООН немає такого слова «цілісність», а є лише офіційне російське слово «недоторканність»: «4. Всі Члени Організації Об’єднаних Націй утримуються в їхніх міжнародних відносинах від загрози силою або її застосування як проти територіальної НЕДОТОРКАННОСТІ або політичної незалежності будь-якої держави» (див. сайт ООН).

І ось тільки після всього цього Крим буде остаточно легалізований як спочатку саме законно вийшов зі складу України на основі права на самовизначення, потім — законно став незалежною державою після визнання Росією 17 березня 2014 року. І тільки вже потім незалежне нова держава Крим теж законно увійде до складу Росії саме за міждержавним договором від 18 березня 2014 року. Ось на цю ланцюжок головних подій в Криму саме з 16 березня по 18 березня 2014 року треба звертати особливу увагу, і не можна говорити тільки про те, що стало після 18 березня 2014 року.

Віталій Мітін,

Центральне інформаційне агентство Новоросії

Novorus.info

У ЗМІ Криму: Є шанс ВРЯТУВАТИ Донбас! Звернення до Президента РФ Путіна — ОПУБЛІКОВАНО:

Короткий опис статті: однокласники україна

Джерело: mitinvm

Також ви можете прочитати