Мегалот, Результати Розіграшу

16.10.2015

Мегалот Результати Розіграшу Мегалот Результати Розіграшу Україна
Результати розіграшу лотереї Мегалот онлайн

Сьогодні Мегалот дуже швидко набирає популярності в Україні завдяки дуже вигідному співвідношенню між ймовірністю і розміром виграшу.

Мегалот дуже просто виграти!

Для того що б виграти, потрібно вгадати номери кульок, які випадають з основного лототрону і номер «Мегакульки», яка випаде з додаткового лототрону під час розіграшу в телевізійному ефірі.

Виграш гарантовано отримають всі, хто вгадає:

 • 3 числа з 42
 • 4 числа з 42
 • 5 чисел із 42
 • 6 чисел з 42
 • 3 числа з 42 та Мегакульку
 • 4 числа з 42 та Мегакульку
 • 5 чисел із 42 та Мегакульку
 • 6 чисел з 42 та Мегакульку

Скільки можна виграти?

Виграш за 6 вгаданих чисел – Мегаприз – залежить від розміру та дати розіграшу тиражу, в якому бере участь Ваш ігровий варіант. Залежить ще і від кількості гравців, які змогли вгадати шість номерів кульок, що випали з основного лототрону. Якщо таких кілька гравців, то Мегаприз тиражу розподіляється між ними в рівних частинах.

Виграші за вгадані 3, 4, 5 чисел залежать від суми оплат участі на тираж лотереї та кількості гравців, які вгадали відповідну кількість чисел виграшної комбінації.

Всі ці виграші збільшуються, якщо вгадати «Мегакульку»! «Мегакулька» подвоює Ваші виграші!

Якщо вгадати Мегакульку і 3, 4, 5 чисел, виграш буде подвоєний. А, вгадавши Мелакульку і 6 чисел, ви отримаєте МЕГА ДЖЕК-ПОТ!

Щоб збільшити свої шанси на виграш, Ви також маєте можливість додатково замовити від 1 до 9 «Мегакульок».

Вартість оплати за кожну додаткову «Мегакульку» — 1 гривня.

Сплативши всі можливі номери «Мегакульки» (від 0 до 9), Ви гарантовано вгадаєте Мегакульку!

Комбінація з вгаданих 6 чисел і Мегакульки, є головним призом Мегалот і гравець отримує МЕГА ДЖЕК-ПОТ!

 • заповните ігрову картку
 • ігрова карта має 4 ігрових поля
 • одне ігрове поле — це одна ставка (ігровий варіант).
 • для однієї ставки закресліть 6 чисел з 42 можливих і 1 число 10 (Мегакульку), зробивши відповідну відмітку у полі «Відміть Мегакульки «
 • вартість сплати за один ігровий варіант з однією «Мегакулькой» — 5 гривень.

Далі вирішуйте самі, скільки ставок Ви хочете зробити і скільки «Мегакульок» в кожній окремій ставкою вибрати.

На ігровому полі «Додатково Мегакульок» закресліть ту цифру, яка буде відповідати тій кількості Мегакульок», яку Ви включите додатково в полі «Відміть Мегакульки».

У разі, якщо Ви не обираєте додаткові «Мегакульки», в полі » Додатково Мегакульок » відмітьте«0».

Якщо ви не хочете перевантажувати себе вибором цифр, хочете зіграти швидко без зайвої мороки, можете покласти цю відповідальну місію вибору цифр на комп’ютер. Для цього потрібно в полі «АВТО» поставити позначку. В такому разі комп’ютер вибере за вас 6 цифр в основному полі та Мегакульку.

Заповнену картку віддайте розповсюджувачу. Він зареєструє свою ставку за допомогою електронного терміналу.

Також можна і усно вибрати числа, для цього розповсюджувачу потрібно назвати обрану комбінацію, сплатити свій варіант, і розповсюджувач зареєструє його в електронній системі.

Після того, як оплатили ставку і вона була зареєстрована, не забудьте забрати чек гравця.

Увага! Отримати виграш можна тільки при наявності чека. Якщо чек буде пошкоджений або загублений, отримати виграш ви не спалите. Тому зберігайте чеки в цілісності й схоронності.

Короткий опис статті: однокласники україна На сайті можна дізнатися свіжу інформацію про результати розіграшів тиражів лотереї Мегалот і правила гри мегалот україна, результати мегалот, мегалот україна результати, мегалот результати розіграшу, мегалот результат, мегалот результати, результат мегалот, мсл мегалот результати, результати мегалот україна, лоторея мегалот, мегалот результати україна, результати розіграшу мегалот, мегалот україна, результати мегалот, мегалот результати, мегалот правила гри, виграшні номери мегалот

Джерело: Мегалот — Результати Розіграшу

Також ви можете прочитати