Кухня, обєднана з вітальнею. Фото ідеї. ART-ХАТИНКА

31.05.2015

Кухня, об’єднана з вітальнею. Фото ідеї

У будинках сучасної споруди передбачені великі кухні або кухні — їдальні. А адже багато хто живе в квартирах старого планування, в яких кухня має всього 5-6 метрів. Дуже важко розмістити на такій маленькій площі найнеобхіднішу кухонні меблі, а про те, щоб за кухонним столом могла поміститися вся сім’я одночасно, можна навіть і не мріяти. Багато хто пам’ятає ті часи, коли на кухні був присутній дизайн радянського мінімалізму. а обідати доводилося по черзі. З появою нових будівельних матеріалів і прогресивних технологій можна вирішити проблему маленьких приміщень.

На сьогоднішній день перепланування старого житлового фонду — це одне з найбільш затребуваних напрямів. Досвідчені фахівці допоможуть зробити правильне планування приміщення, підберуть оптимальний дизайн, щоб візуально розширити простір. Вміло розставлене освітлення допоможе зробити акценти на робочої зоні і візуально розширить межі кімнати.

найпопулярніший вид перепланування в будинках старого зразка — це позбавлення від перегородки між кухнею і вітальнею. У результаті виходить величезний простір, який при правильній розстановці меблів прекрасно виконує функції кухні, але одночасно служить їдальні і зоною відпочинку для всієї родини. Дуже популярний варіант при такій переплануванні — установка барної стійки, яка буде виконувати функції кухонного столу, але разом з тим займає дуже мало місця.

На звільнене місце на кухні прекрасно поміщається холодильник, який дуже часто господарі виносили в передпокій. Мийку, плиту і холодильник зазвичай поділяють шафками, куди прекрасно поміститься все кухонне начиння. Меблі для маленької кухні не обов’язково робити під замовлення. Значно економніше придбати секційні модулі, які підбираються індивідуально за розмірами. Навісні шафки також розвантажать простір і послужать місцем, де всі кухонні приналежності будуть акуратно складені.

Кухня, об’єднана з вітальнею, додасть простір в малогабаритній квартирі. Для здійснення такої перепланування не потрібні величезні фінансові вкладення, адже можна використовувати вже наявні меблі. Диван і два крісла тепер можна поставити поруч, а розташувати телевізор на стіні. Замість старого тристулкового шафи бажано придбати шафу-купе з дзеркальними розсувними дверима. Такі шафи є дуже місткими. У них вільно зможуть розміститися речі всіх членів сім’ї. Кілька прозорих навісних полиць зі скла додадуть закінченість інтер’єру, адже на них можна помістити красиві і яскраві дрібнички, наприклад, кілька ваз. Таким чином, зробивши нескладну перепланування, можна добитися ефективного використання кожного сантиметра житлової площі.

Короткий опис статті: однокласники фото Як вирішити проблему прийому гостей на маленькій кухні у своїй квартирці? Наприклад, багато для цього об’єднують кухню з вітальні. Кілька ідей. кухня об’єднана з вітальнею

Джерело: Кухня, об’єднана з вітальнею. Фото ідеї | ART-ХАТИНКА

Також ви можете прочитати