Красиві мобільні номери, запорука успіху

19.02.2017

Красиві мобільні номери — запорука успіху

Кореспондент:

Иван Кудревич

У наші дні мобільний номер телефону може відображати не тільки статус свого власника, але і бути запорукою його успіху. Справа в тому, що все частіше великі компанії, інтернет-магазини, кафе, бари чи ресторани замовляють собі ексклюзивні мобільні номери, так як ці номери дуже легко запам’ятати і вони завжди «на слуху». Крім цього, такі красиві мобільні номери завжди виразно виглядають на візитних картках, і вони підтверджують певний статус власника.

На сайті «Goldnomera.in.ua» Ви зможете вибрати з всіх представлених варіантів саме той, який найбільше Вам підходить. Саме на цьому сайті Ви отримаєте можливість замовити собі гарні номери Лайф або придбати VIP номер Київстар — іншого популярного оператора на території України.

Слід згадати, що на сайті існує можливість купити гарні номери Лайф і гарні номери Київстар в так званої «парі». Сенс даної послуги полягає в тому, що у Вас будуть ідентичні номери телефонів, тільки зареєстровані у різних мобільних операторів зв’язку. Слід зазначити, що на сайті «Goldnomera.in.ua» присутня система підбору мобільного номера, що значно полегшить Вам задачу пошуку. Після завершення процедури пошуку свого майбутнього ексклюзивного мобільного номери операторів Kyivstar або ж Life, Ви зможете оформити заявку і доставку.

Зауважимо, що доставка мобільних номерів відбувається по всій території України, а це означає, що зовсім скоро після замовлення у Вас в руках опиниться стартовий пакет і VIP номер Лайф або красивий номер Київстар. про який Ви так давно мріяли. Якщо Ви вирішили купити гарні номери Київстар або Лайф, то всю докладну інформацію Ви знайдете на сайті «Goldnomera.in.ua».

На правах реклами.

Дивіться також:

Артур Шопенгауер колись давно сказав: «Краса — це відкрите рекомендаційний лист, заздалегідь завоевывающее серце». Ймовірно, великий німецький філософ говорив про красу людської, але погодьтеся, що зовнішня краса людини хоч і є привабливим чинником, але не основним.

У нашому сучасному світі, наповненому безліччю цікавого, в тому числі і красивого, іноді буває складно виділитися із загальної маси. Звичайно, можна здивувати останньою моделлю мобільного телефону або смартфона, але, швидше за все, про його наявності ваш співрозмовник або партнер незабаром забуде, а ось ваш телефонний номер залишиться.

Багато людей хочуть купити гарний номер. Ясна річ, що їх вартість. Читати новину.

Уряд України ініціює створення послуги з впровадження «довічного» мобільного номери .

Крім послуги зі збереження номери при зміні мобільного оператора, яка повинна вступити в дію в наступному 2013 році, жителям України також запропонують персональні мобільні номери. обслуговуються у всіх цифрових мережах.

Голова Національної комісії з регулювання зв’язку Петро Яцук каже, що така послуга — це свого роду ID-номер абонента. Замість того щоб щоразу замовляти послугу по перенесенню номери. абонент буде вже мати персональний номер, який буде обслуговуватись у всіх цифрових мереж.

Приблизна вартість персональног. Читати новину.

До такого не зовсім утішливого висновку прийшли іспанські вчені, сказавши, що люди з симетричними рисами особи куди більш егоїстичні, ніж люди з асиметричними рисами обличчя. Цей незрозумілий факт пояснюється тим, що люди з правильними і красивими рисами обличчя більш впевнені в собі, а значить, вони менш схильні до співпраці.

Було проведено дослідження під керівництвом експертів з Автономного університету і університету Барселони, в якому брали участь добровольці. Дане дослідження проводилося в лабораторних умовах. У ньому враховувалося взаємодія кожного гравця по відношенню до іншого, використовуючи для цього різні ситуації. Даний експеримент пок. Читати новину.

Одне з останніх досліджень австралійських учених дало наступні результати. Як з’ясувалося, короткі спідниці, оголюючи ноги, не приносять особливого ефекту в спокушанні представників сильної статі. Виявляється, довгі руки з накачаними рельєфними м’язами привертають значно більше увагу чоловіків. З відомих дівчат можна згадати Мадонну і Кортні. Їх красиві руки важко не запам’ятати.

У випробуванні брали участь представники обох статей з Китаю та Австралії. Його ініціаторами виступили фахівці університету Нового Південного Уельсу, що перебуває у Сіднеї.

У процесі експерименту добровольцям запропонували переглянути відеозйомки 96 жінок від 20 до 49 років. Випробовувані повинні були. Читати новину.

Де ж живуть найкрасивіші жінки у світі? На це питання відповів туристичний журнал «Travelers Digest». Згідно журналу, найкрасивіші жінки проживають у Києві.

Рейтинг десятки міст було складено на основі відгуків туристів, що подорожують по світу. Видання підкреслює, що це, звичайно, шовіністично, але тим цікавіше.

Отже, перший рядок належить столиці України. Саме в Києві проживають найгарніші жінки у світі. Зазначається, що саме Київ є містом, в який варто поїхати, щоб побачити найкрасивіших жінок. Приїзд в столицю України викликає трепет. Складно повірити, що такі красуні взагалі існують. Крім того, украинк. Читати новину.

Короткий опис статті: мобільні номери дівчат Новини Бізнес і економіка Інновації Красиві мобільні номери — запорука успіху Новини Бізнес і економіка Інновації Красиві мобільні номери — запорука успіху Красиві мобільні номери — запорука успіху

Джерело: Красиві мобільні номери — запорука успіху

Також ви можете прочитати