Компютер для початківців користувачів у світі компютерів

18.01.2016

Заблокували однокласники. Як розблокувати ?

Здравствуйте, сьогодні я хочу поділитися з вами невеликою проблемою і вирішенням цієї проблеми. Значущість цієї ситуації кожен оцінює для себе сам: для кого це так — дрібниця, а для кого — кінець світу. Ну, вистачить загадок. Проблема ця така: включив сьогодні свій комп’ютер, відкриваю сторінку однокласників.ру. Що таке? На жаль, заблокували однокласники то за несплату хостингу, то за порушення правил. Ну, щось в цьому плані. Скрін екрану наводжу нижче. Як розблокувати ?

Заблокували однокласники

Ну, я думаю ви розумієте, яка паніка охопила мене. Як? Що робити? Як відкрити заблокований сайт однокласники. Що сталося? Вирішив: головне — спокій, рішення прийде.

Отже, питання сайт однокласники заблокований як розблокувати. До речі цей спосіб підійде, якщо у вас заблокували вконтакте він допоможе відкрити .

це питання Вирішити просто. Треба знайти файл hosts. У Windows XP і Windows 7 він знаходиться за однією адресою C:WINDOWSsystem32driversetc. Відкриваємо цей файл у блокноті і дивимося на його вміст, ось як він повинен виглядати:

# (C) Корпорація Майкрософт (Microsoft Corp.), 1993-1999

# Це зразок файлу HOSTS, використовуваний Microsoft TCP/IP для Windows.

# Цей файл містить зіставлення IP-адрес іменам вузлів.

# Кожен елемент повинен розташовуватися в окремому рядку. IP-адреса має

# перебувати в першому стовпці, за ним має слідувати відповідне ім’я.

# 38.25.63.10 x.acme.com # вузол клієнта x

127.0.0.1 localhost

Нічого зайвого після рядка 127.0.0.1 localhost не повинно бути, якщо є інші записи, видаліть їх і збережіть файл. Ось як виглядав мій файл hosts при заблокованих однокласниках:

Короткий опис статті: сайт однокласники на Жаль, заблокували однокласники то за несплату хостингу, то за порушення правил. Ну, щось в цьому плані. Скрін екрану наводжу нижче. Як розблокувати? чому заблоковано сайт однокласники, заблокований сайт однокласники,сайт однокласники заблокований як розблокувати,

Джерело: Комп’ютер для початківців користувачів у світі комп’ютерів