Коментарі до фотографій, Приватне фото дівчат і хлопців, спілкування, знайомства, ФОТО-ФОРУМ.

19.02.2017

Коментарі до фотографій

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ///

Дорогою друг,

Do You Speak English/ Я писав тобі раніше, але ви не відповіли на мою пошту. Як я вже вам писав раніше, я прокурор Фред Джеймс, за професією юрист, заснований в Ломе — Того. У моїй першій поштою я говорив вам про кінець мого клієнта (уродженця вашої країни), який помер разом зі своєю дружиною і єдиною дитиною в аварії на 21 квітня 2005 року без будь-яких розкритої родича. Мені потрібна ваша термінова допомога стверджуючи суму $ США мільйонів 12,500,000.00 належать до мого покійного клієнта, який також родом з вашої країни, яку він осідає в банку. Він був моїм клієнтом і основним постачальником підрядчиком великих нафтових компаній тут, у Того.

З-за схожості вашого прізвища на мого покійного клієнта, я хочу вам представити, як найближчих родичів на рахунок, тому що мій покійний клієнт помер в автокатастрофі з його найближчими родичами, не залишивши заповіту або когось

які будуть представлені в банк в якості найближчих родичів. Тому я закликаю вашу увагу, тому що банк попросив мене принести його близький родич.

Вкажіть ваш інтерес, написавши назад безпосередньо до моєї електронною поштою: ( fredjames886@hotmail.com для отримання більш детальної інформації. Якщо це простіше для вас, щоб зустрітися зі мною в скайпі, скажіть мені.

З повагою.

Barrister Фред Джеймс (ESQ.)

fredjames886@hotmail.com

Короткий опис статті: коментарі до фото подрузі Фото-форум. Приватні фотографії дівчат і хлопців, спілкування, знайомства. Фотографії твоїх друзів. приватне, фото, спілкування, знайомства, ню, еротика, дівчата, фотографії, гумор

Джерело: Коментарі до фотографій — Приватне фото дівчат і хлопців, спілкування, знайомства — ФОТО-ФОРУМ.РУ

Також ви можете прочитати