Картини за номерами: Дівчина на коні, Малювання за номерами на полотні.

19.02.2017

Дівчина на коні — Малювання за номерами на полотні

40×50

Купуйте більше, платіть менше!

На складі: так

    Опис
  • Відгуки (0 думок)
  • Задати питання

Матеріали:

ПОЛОТНО — картинах за номерами використовується тканинний прогрунтувати полотно з нанесеними контурами майбутнього малюнка. Всі області пронумеровані цифрами, що відповідають номерам на баночках з фарбами. Слід зазначити, що полотна у різних виробників трохи відрізняються щільністю та складом, але це скоріше вносить різноманітність у процес малювання додає кожної намальованої картини трохи унікальності та шарму.

ФАРБИ — картинах за номерами використовуються акрилові фарби, які абсолютно не токсичні і екологічно безпечні. Їх не потрібно розбавляти водою, хоча це можна зробити при необхідності. Фарби залишаться яскравими дуже довгий час. Фарби знаходяться в маленьких пронумерованих баночках, які з’єднані між собою, тому їх не можна ні розлити не втратити. При видимих невеликих обсягах фарб, їх вистачає з запасом;

ПЕНЗЛИКА — зроблені з високоеластичного нейлону. Пензлики зручні в зверненні і дозволяють комфортно розфарбовувати як великі області розмальовок з цифр. так і найменші.

УПАКУВАННЯ ТА КРІПЛЕННЯ — «Дівчина на коні — Малювання за номерами на полотні» поставляється в красивій коробці з щільного картону. При цьому сама розфарбування разом з фарбами, пензликами і кріпленням запаяна в поліетилен, що повністю захищає картину від зовнішніх впливів і пошкоджень. Окремо хочеться звернути увагу на картинку у верхньому куті пакувальної коробки. На ній є зображення майбутньої картини. Так ось, ці картинки не завжди мають якісну поліграфію і зображення на них можуть бути не дуже привабливими. Вам не варто орієнтуватися на них. Нормальні зображення є в магазині на кожному товарі. А ці картинки — це так. щоб не переплутати коробки )

Як малювати:

1. Перед початком роботи приготуйте воду, щоб розбавляти фарби і мити пензлики. Можливо взяти сухі серветки для прискорення процесу сушіння пензликів. Дуже рекомендуємо окремо придбати мольберт. При своїй невисокій вартості, він допоможе вам зручно фіксувати картину за номерами в будь-якому зручному для вас положенні і на будь-якій висоті. При цьому мольберт розрахований на всі розміри розмальовок за номерами. Все це настроюється зручними затискачами, а впорається з цим навіть дитина.

2. Зафарбовувати сектора рекомендується «від перспективи на наближення». Якщо навіть ви допустите помилку, то завжди можна нанести поверх правильну фарбу (тільки після висихання попереднього фарби). Змішувати фарби немає необхідності, але якщо ви хочете додати вашій розфарбовування по номерах 100% унікальність, то, будь ласка, експериментуйте скільки душі завгодно! Фарби легко змішуються і при цьому ви отримуєте нестандартні (для даної картини з цифр ) кольору. Для перевірки правильності зафарбованих секторів, в наборі для малювання є графічна схема картини, повністю повторює схему малюнка. Малювання за номерами — дуже творчий і захоплюючий процес;

3. Насолоджуйтеся процесом творчості. При цьому абсолютно не обов’язково малювати картину «за один присід». Фарби надійно закриваються кришечками. А якщо навіть якась з них і підсохне — розбавте її парою крапель води. Нагадаємо, фарби виконані без вмісту летких речовин, таких як ацетон та інші розчинники. У нас були клієнти, які малювали картину майже місяць.

4. «Дівчина на коні — Малювання за номерами на полотні» — відмінний подарунок близькій людині. Вона прикрасить будь-який сучасний інтер’єр. Адже розмальовки мають різні стилі, жанри і колірні гами.

На цей товар повідомлень немає — будьте першим!

Короткий опис статті: мобільні номери дівчат

Джерело: Картини за номерами: Дівчина на коні — Малювання за номерами на полотні. Інтернет магазин «Art Market».

Також ви можете прочитати