Іван Троїцький, Детальна карта України 1648 рік.

29.07.2015

Іван Троїцький, Детальна карта України 1648 рік.
andreygarin
Іван Троїцький

Іван Троїцький, Детальна карта України 1648 рік.
Для штопаних ватников: Карта України, 1648 рік. Складена французьким військовим інженером, Польща, Wilhelm Beauplan, за часів правління Владислава IV.

Країна називається УКРАЇНА. а не якась Новососия або Недоросия. А ось Росії ніякої немає, є Московія, дивіться самі (Oriens — Схід зліва) ?

Орієнтація щодо вашого погляду:

Occidens — Захід, праворуч

Meridies — Південь, зверху

Septentrio — Північ, знизу

Назва карти: Delineatio generalis Camporum Desertorum vulgo Ukraina. cum adjacentibus provinciis / bono publico erecta per Guilhelmum le Vasseur de Beauplan, S. R. M'tis architectum militarem et capitaneum ; sculpt. Guilhelmus Hondius fecit, Gedani, 1648

видавництво. Willem Hondius

автор :Markiz Guillaume le Vasseur de Beauplan

ps: Хто праворуч на карті побачить RUSSIE(A) і подумає, що це «Росія», пояснюю: — В Речі Посполитій, вся Львівщина (р. Леополіс на мапі) і майже вся Західна Україна називалася — Руське Воєводство. В українській мові не існує альтернативи в перекладі: «руські», а має бути «РУСЬКІ» а не росіяни.

Так вже склалося, що головною особою, що поставив стратегічне завдання «написання та впорядкування» історії Росії, а заодно і здійснив це захід, стала Імператриця Катерина II. Більш детально читай тут: хто, що, коли і як підробляв .

Послухаємо француза Боплана. «Боплан (Боплан Гійом, французький інженер. У 1630-1648 роках служив у польській армії. У 1650 році, повернувшись до Франції, видав книжку «Опис України». — В. Б.) у своєму «Описі України», кажучи, що «Азов або Азак був узятий в 1642 році московськими козаками», тобто донцями, — говорить мовою козацтва запорізького, серед якого він жив і в рядах якого бився (до речі, і під Азовом, в тому числі.)» [ А. О. Скальковський «Історія Нової Січі або останнього коша Запорозького»,Одеса, 1886 рік.].

Ще більш чітко думка викладена у інших російських вчених: Олександра Івановича Рігельмана та Татіщева Василя Микитовича.

«Козача община на Дону була утворена… за зразком Запорозької Січі. Історик XVIII століття Рігельман стверджує, що «Донські козаки від українських черкаських козаків дійсно почало своє справили на Дон.». Підтвердження тому Рігельман бачить в «руському літописі» Татіщева, в якій згадується, що «у 16 столітті, в царювання царя і великого князя Івана Васильовича, з-за Дніпра з князем Вишневецьким черкаси (козаки) на Дон перейшли, і там оселившись, місто Черкаської побудували». [Ф. А. Щербініна «Історія Кубанскаго казачьяго війська», том 1, стор 461. Катеринодар, 1910 рік. Репринтне відтворення, 1992 рік.].

Іван Троїцький, Детальна карта України 1648 рік.

Короткий опис статті: однокласники україна Для штопаних ватников: Карта України, 1648 рік. Складена французьким військовим інженером, Польща, Wilhelm Beauplan, за часів правління Владислава IV. Країна називається…

Джерело: Іван Троїцький — Докладна карта України 1648 рік.

Також ви можете прочитати