Інструкція як зареєструватися в Однокласниках

11.12.2015

Як швидко зареєструватися в Однокласниках

Інструкція як зареєструватися в Однокласниках
В цій темі розглянемо процедуру, яка буде корисною всім бажаючим зареєструватися в Однокласниках — соціальній мережі для пошуку своїх друзів дитинства чи знайомих по навчанню.

Незважаючи на те, що за популярністю Однокласники поступаються іменитому Вконтакте, все ж в рунеті вони складають непогану конкуренцію «забугорного» Facebook. плагіатом на який Вк і є.

Відзначимо і той факт, що спочатку Однокласники були суто особистим проектом одного розробника і були чимось на зразок хобі.

Але лише після того, як розробник побачив, що його сайт з кожним днем стрімко набирає оберти популярності — вирішив перетворити його в «великий проект» для широких мас громадськості.

Результат ви можете побачити самі.

Як зареєструватися в Однокласниках

Раніше, щоб зареєструватися в цій соціальній мережі треба було платити n-нную, чисто символічну суму грошей, яка йшла на утримання та підтримку працездатності сайту.

На щастя, зараз ситуація докорінно протилежна і стати членом спільноти Однокласників можна абсолютно безкоштовно і про те, як це зробити, ми і розповімо далі.

Для початку перейдіть на сайт соц-мережі, розташований за адресою www.odnoklassniki.ru

Інструкція як зареєструватися в Однокласниках

Натисніть Реєстрація.

Інструкція як зареєструватися в Однокласниках

Заповніть всі контактні дані в цьому віконці, після чого натисніть Зареєструватися.

Інструкція як зареєструватися в Однокласниках

Також радимо підтвердити вашу адресу електронної пошти. тим самим ви змогли остаточно зареєструватися в Однокласниках — просто зайшовши в поштову скриньку, який ви вписали при реєстрації та перейшовши по посиланню в листі.

Інструкція як зареєструватися в Однокласниках

найдивовижніше — ви просто заповнюєте кілька пунктів з даними і автоматично авторизуєтесь на сайті, після натискання на вищевказану іконку реєстрації.

І сам факт такого доброзичливого ставлення розробників до користувачам не може не радувати, адже на багатьох інших сайтах після реєстрації треба ОБОВ’ЯЗКОВО підтверджувати пошту. вводити номер телефону (знайомо?), і здійснювати інші зайві маніпуляції, які лише відштовхують користувачів від подальшого продовження роботи з системою, в якій вони реєструються.

Однак, після того як ви змогли вдало завершити реєстрацію — система запропонує вам ввести номер телефону. Але це чисто символічний жест і в основному служить для вашої ж безпеки і подальшого відновлення втраченого паролю. якщо таке станеться.

Особливості «Однокласників»

Зазначимо, що зареєструватися в Однокласниках переважно бажають люди, у віці старше 30 років. Так як в інших соцмережах, навіть тому ж Вконтакте — знайти своїх друзів дитинства буде дуже проблематично, та й не факт, що сеї зусилля увінчаються успіхом.

Тим більше, що у Вконтакті багато воліють не вказувати свої справжні дані, що лише ускладнює завдання пошуку потрібної людини.

В Однокласниках ж усе з точністю до навпаки.

Адже оскільки аудиторія цього сайту набагато старше середньостатистичного користувача Вконтакте, то й виходить, що більш адекватна і, як правило, намагається максимально точно і правильно заповнювати усі дані анкети користувача, що значно спрощує пошук людини. з яким бажаєте увійти в контакт.

якщо ви бажаєте знайти своїх старих шкільних або ВНЗ’івських друзів чи знайомих з якими доля зіштовхувала вас в житті, з якими не бачилися багато років — радимо зареєструватися в Однокласниках. Напевно ті кого ви шукаєте вже давно тут.

Короткий опис статті: зареєструватися в однокласниках Публікація для тих, хто бажає дізнатися як зареєструватися в соціальній мережі Одноклассники. зареєструватися в однокласниках

Джерело: Інструкція як зареєструватися в Однокласниках

Також ви можете прочитати