Ігри на двох онлайн для дівчаток, хлопчиків і всієї родини, для двох осіб

19.02.2017

Ігри на двох

Ви потрапили на потрібний сайт — у нас чудова велика колекція ігор на 2 гравців за одним комп’ютером — для хлопчиків, дівчаток і всієї родини.

Ігри для двох осіб на одному комп’ютері для дівчаток і хлопчиків — ними можна зайнятися з другом, який прийшов до тебе в гості, або з братом, чи з сестрою. Тато і мама теж не відмовляться! Так мало з ким можна пограти в такі ігри!

Перевірте, хто з вас більш спритний або краще мислить — тут в основному бродилки, гонки, бійки та інші аркади, а також головоломки. Особливо популярні різноманітні бродилки, в тому числі про хлопчика Вогонь і дівчинку Воду, різні «бомбермены», стрілялки серії «Небезпечна зброя», ігри на водіння — втім, все не перерахувати.

В одних іграх на 2 гравця ви суперники, а в інших граєте в одній команді, допомагаючи один одному в подорожі або в герці з лиходіями.

Якщо зараз не з ким зіграти — не біда! В іграх на двох зазвичай можна змагатися не тільки з одним, але і з комп’ютером.

Ігри різні за жанрами, ми сподіваємося, що ви неодмінно знайдете собі щось до душі.

Ми отсортировали гри для двох гравців за темами:

Є у нас також ігри на трьох (там же і на чотирьох і більше гравців). Додатково на окрему сторінку винесені всі ігри Вогонь і Вода .

Для зручності юних відвідувачок сайту ми зробили сторінку ігри для дівчаток на двох. зібравши там ті ігри, які, на наш погляд, будуть їм найбільш цікаві.

Короткий опис статті: ок. ру Ігри на двох онлайн для хлопчиків і дівчаток на двох осіб на одному комп’ютері, для дітей та всієї сім’ї. Різноманітні за жанрами: бродилки, гонки, стрілялки, бійки, спортивні ігри та інші аркади, головоломки

Також ви можете прочитати