Хто власник Однокласників

02.09.2015

Хто власник Однокласників?

Сьогодні ми розповімо Вам, кому належать Однокласники, хто власник цього дуже популярного сайту. До речі, якщо Ви не в курсі, Однокласники – це одна з найпопулярніших соціальних мереж в Росії і ближнього зарубіжжя. Завдяки Однокласникам користувачі всесвітньої мережі можуть з легкістю знайти своїх друзів, з якими втратили зв’язок. Для цього потрібно знати лише ім’я та прізвище Вашого однокласника. Але соціальна мережа існує не тільки для пошуку однокласників, а також просто для спілкування з товаришами, друзями, а також для знайомств. На сьогоднішній день в мережі Однокласники понад 135 млн. користувачів, але мало хто знає, хто власник Однокласників. На відміну від тієї ж соцмережі ВКонтакте, власник якої всесвітньо відомий.

Отже, зараз Ви дізнаєтеся, хто створив одну з найпопулярніших соціальних мереж в Росії. Сайт Однокласники був створений навесні 2006 року. Розробником став Альберт Попков, який зараз живе у столиці Англії Лондоні і займається телекомунікаціями. Однокласники створені за аналогією популярних європейських соцмереж, тому що Власник сайту Однокласники брав участь у створенні аналогічних проектів в Європі раніше.

З початку весни до кінця осені сайт існує в якості некомерційного проекту і згадується тільки як платформа для реклами в одному з дружніх агентств. Але трохи пізніше кількість користувачів мережі різко зростає, і тому той, кому належать Однокласники, створює юр. особа. До кінця осені 2006 року сайт відвідує вже 1 500 000 чоловік. З них багато раніше дійсно вчилися в одному класі. До речі, у нас є відмінні статуси до дня зустрічі випускників .

Біографія власника Однокласників

Хлопчик народився в 1972 році в місті Южно-Сахалінськ. Ще в дитинстві Попков зі своєю родиною переселяється в столицю. Школу Альтер покидає, так і не отримавши атестат про середню закінчену освіту. У шістнадцятирічному віці Альберт надходить в технікум. В цей же час програмує. У середині 90-х починає програмувати сайти, замовниками яких стають провідні американські компанії в світі технологій. Пізніше власник сайту Однокласники робить кар’єру однією довідкових служб.

В цей час Альберта Попкова запросили в більш крупну фірму, але потрібно було почекати півроку. В цей час і створюється сайт Однокласники. Попков виходить на роботу і займає посаду директора. Але після цього потрібно було зробити серйозний вибір, і в 2006 році власник Однокласників звільняється з фірми. Після повернення до столиці Альберт відкриває свою компанію. Але на початку свого існування компанія зіткнулася з фінансовими труднощами, тому Попкову потрібно було зробити вибір – продати сайт Однокласники або продовжувати розвивати бізнес, залучаючи нових інвесторів.

В кінці 2006 року сайт розпочинає співпрацю з прибалтійської компанією. В наступному році власник Однокласників розробляє нову технологічну платформу. Наприкінці осені 2007 року починається справжній бум. І після вибуху популярності з кожним роком людей, які реєструються в Однокласниках, стає все більше і більше.

У 2009 році Однокласники – один з найпопулярніших сайтів рунета. Однокласники займають одне з провідних місць за щомісячним охопленням для користувачів Інтернету в Росії. У 2010 статистика зафіксувала 45 мільйонів людей, які сидять в Однокласниках, а відвідуваність становить 10 мільйонів людей на добу. Отже, дорогі друзі, тепер Ви знаєте, хто є власником Однокласників і яким чином була створена одна з найпопулярніших соціальних мереж в Росії.

Короткий опис статті: однокласникии З нашої статті читач достовірно дізнається, кому належать Однокласники, хто власник цього розкрученого сайту.

Джерело: Хто власник Однокласників

Також ви можете прочитати