Хто створив Однокласники?

25.01.2016

Хто створив Однокласники?

Хто створив Однокласники?

Однокласники.ру – одна з найпопулярніших соціальних мереж Рунета, в якій ви можете знайти своїх загублених однокласників, друзів і знайомих. На даний момент у цієї мережі зареєстровано понад 100 мільйонів користувачів, і ця цифра продовжує зростати з кожним днем. Але хто створив сайт Однокласники? Існує думка, що наша розвідувальна служба «приклала руку» до розробки цього сайту. Але ця думка помилкова. Автором і творцем сайту Однокласники є Альберт Попков Михайлович.

Біографія Альберта Попкова починається з міста Южно-Сахалінська, в якому він народився 26 вересня 1972 року. У 1975 році сім’я Попковых переїжджає в Москву, де Альберт навчається в технікумі і одночасно підробляє програмістом в Московському науково-дослідному інституті рахункового машинобудування. Після закінчення навчального закладу молодий хлопець починає шукати своє місце в житті. Програмістам в 90-ті роки було нелегко, зарплата була невисокою, і доводилося викручуватися, щоб заробити на життя. Так що Альберт підробляв, продаючи батарейки на ринку, працював сушильщиком олівцевої дощечки.

Як ви тепер бачите, той, хто створив сайт Однокласники, був звичайним хлопцем, з яким також довелося випробувати труднощі життєвої життя, а не Федеральною Службою Безпеки РФ. Його сильне захоплення програмуванням з дитинства все ж дає відмінні позитивні результати у майбутньому. У середині 90-х років Альберт Михайлович Попков їде в Європу. Там він працює в прибуткових та цікавих інтернет-проектах, в тому числі в англійському аналогу «Однокласники». Альберт набирається досвіду, детально вивчає популярні проекти – facebook, classmates і створює свій унікальний проект «Однокласники». Спочатку творець сайту Однокласники не припускав, що його сайт буде настільки комерційно успішним. Альберт Михайлович Попков розробляє свій сайт, просто як розважальний портал, за допомогою якого можна знайти однокласників, з якими ви давно не бачилися, і хотіли б поспілкуватися, або зустрітися.

Коли сайт почав набирати популярність, і в ньому було зареєстровано 100 тисяч користувачів, Альберт усвідомив, наскільки серйозний і успішний онлайн проект був розроблений їм. У березні 2006 року сайт Однокласники був офіційно запущений і до липня 2007 року сайт налічував близько 4-х мільйонів користувачів.

В даний час сайт працює з правоохоронними органами, але не співпрацює зі службами ФБ. Також сайт допомагає знайти зниклих людей, бере участь у благодійних організаціях. Якщо ви задумали переступити закон, і у вас є аккаунт в Однокласниках, вас обов’язково знайдуть.

Хто створив Однокласники?

Зараз сайт став не тільки розважальним порталом, але і засобом допомоги тим, хто потрапив у важку важку ситуацію. А це неоціненний внесок у розвиток суспільного життя. У людей, хто потрапив у важке фінансове становище, наприклад, терміново потрібна операція, з’являється шанс. Звернися до багатомільйонному натовпі людей – і все одно знайдуться ті, хто зможе допомогти.

З кожним роком на сайті з’являється все більше і більше користувачів. Однокласники модернізуються і стають все більш цікавою, розважальної соц. мережею для нас. Той, хто створив Однокласники – російський веб-програміст Альберт Попков Михайлович вніс значний внесок в індустрію розваг та відпочинку Рунета.

Короткий опис статті: сайт однокласники

Джерело: Хто створив Однокласники?

Також ви можете прочитати