Хто створив «Однокласники.?, FB.ru

08.08.2015

Хто створив «Однокласники»?

Хто створив «Однокласники.?, FB.ru

Соціальна мережа «Однокласники» сьогодні є, мабуть, однією з найбільш затребуваних у всьому світі. Спочатку виникла вона як сайт для випускників шкіл та інших навчальних закладів. Її метою було допомогти людям знайти тих, з ким вони разом навчалися.

Аналог подібної мережі вже існував в інтернеті. Це сайт «Classmates». Проте жителі Росії і України не могли спілкуватися там.

Після народження програми «Жди меня», що займається розшуком людей, які у зв’язку з різними обставинами втратили зв’язок з рідними і близькими, перед країною постала ще одна проблема. Адже на програму все частіше і частіше стали приїжджати громадяни з проханням знайти їх товаришів по службі, колишніх випускників різних навчальних закладів. Це відволікало провідних передачі від пошуків тих, знайти яких для рідних і близьких є справою всього життя.

Таким чином, передумови для створення нової соціальної мережі вимагали народження такого сайту, на якому люди могли б відшукати і налагодити зв’язок з колишніми друзями та однокурсниками, однокласниками та однокласників.

І такий сайт нарешті з’явився в 2006 році! Дуже скоро він міцно зайняв одне з перших місць в інтернет-павутині. Але хто створив сайт «Однокласники» — для багатьох залишається загадкою. Деякі користувачі стверджують, що мережа щільно співпрацює з ФСБ і створена за його вказівкою. Однак це далеко не так!

Проект створення цієї соціальної мережі належить уродженцю Южно-Сахалінська, волею долі опинився за межами Росії, Альберту Попкову. Кожному, хто потрапляє на цей сайт, стає зрозуміло, що той, хто створив «Однокласники», не ставив собі за мету допомогти федеральним службам, а просто мучився ностальгією.

Адже система реєстрації «Однокласників» передбачає свободу вибору: хто хоче, може повідомити про себе «всю таємницю», інші реєструються під вигаданим ніком. Надання вірних повних відомостей про користувача для реєстрації зовсім не потрібно. Ніхто не ставить собі завдання — перевіряти реальність даних, які публікує в мережі.

Альберт Попков, той, хто створив «Однокласники», ділиться з користувачами сайту: «Сьогодні сайт співпрацює з правоохоронними органами, але тільки тому, що в інтернет-мережі з’явилися шахраї різних сортів і рівнів, а також частенько «на полювання» виходять маніяки-педофіли з метою пошуку своїх жертв».

Альберт має цікаву долю. Його ще називають мільйонером, які вийшли з нетрі. І це щира правда! Тому про це варто розповісти детальніше.

Отже, 26 числа місяця вересня 2012 року «батько» «Однокласників» відзначав своє сорокаріччя. Роком його народження є 1972 рік.

У дев’ятирічному віці хлопчик разом зі своєю сім’єю переїжджає в Москву з Південно-Сахалінська. Хто не чув про ці важкі вісімдесяті? Скількох вони зламали, скільком зіпсували життя!

Не обійшли труднощі і Попковых. Грошей у родині катастрофічно не вистачало, тому чотирнадцятирічний Альберт приймає рішення вступити на роботу. Адже постійно перед очима стоїть картина: втомлена, змучена на двох роботах мати, постійні нестачі то одного, то іншого…

Але влаштуватися на роботу підлітку вдалося лише на Московську олівцеву фабрику сушильщиком дощечок для виробництва олівців. Робота забирала у підлітка багато сил і часу, тому добре вчитися Альберт не встигав.

І в десятому класі стало зрозуміло: до іспитів юнака не допустять за пропуски. Смішно, але той, хто створив «Однокласники» у двадцять першому столітті і став завдяки цьому мільйонером, на початку дев’яностих був нікому нецікавим відстаючим учнем.

Чому ніхто не розгледів талантів молодої людини? Цей факт залишається під питанням. Але тим не менш, вже в шістнадцятирічному віці Попков стає програмістом.

Сім років роботи в НДІ рахункового машинобудування дали можливість Альберту Попкову з молодшого співробітника стати провідним інженером. Але в 90-ті роки існувати на зарплату інженера в Москві було нереально. Тому Альберту довелося піти з НДІ і стати тимчасово постачальником, він навіть торгував на ринку в «Лужниках».

Але все-таки він не залишив свої заняття програмуванням, роблячи в цій області чудові успіхи. Завдяки своїй завзятості і таланту Попков в 2000 році отримує запрошення до Лондона, де бере участь у створенні двох великих довідкових систем Великобританії та масштабної соціальної мережі у Іспанії та Німеччини.

А в 2006 році Попков створює всіма улюблений сайт «Однокласники» на свої особисті гроші. Приголомшливий успіх соціальної мережі перериває кар’єру Альберта в Англії. Він повертається до Москви і повністю поринає в роботу над «Однокласниками».

Але сьогодні той, хто створив «Однокласники», раптом вирішує залишити своє дітище. Він починає роботу над новим проектом — сайтом «Порівн.ру». Цей новий проект планується як сервіс для вибору страхових і банківських послуг.

Короткий опис статті: однокласники Соціальна мережа «Однокласники» сьогодні є, мабуть, однією з найбільш затребуваних у всьому світі. Спочатку виникла вона як сайт для випускників шкіл та інших навчальних закладів. Її метою було допомогти людям знайти тих, з ким довгі роки вони провели в шкільних стінах. Але хто створив «Однокласники», не знає абсолютна більшість користувачів. хто створив однокласники соціальна мережа однокласники хто створив сайт однокласники

Джерело: Хто створив «Однокласники»? — FB.uk

Також ви можете прочитати