Гугл пошук по фото

08.06.2016

Гугл пошук по фото

Пошукова система Гугл дозволяє шукати інформацію в мережі Інтернет не тільки з текстовим запитам, але і виконувати пошук по фотографії. Такий пошук корисний для виявлення оригінальності фото, а також для пошуку іншої інформації, маючи при цьому лише графічне зображення.

Гугл пошук по фото

Пошук Гугл з фото особливо актуальний, якщо у вас є зображення будь-якої творчої групи, а її назви ви не пам’ятаєте. Завантаживши в спеціальний сервіс таку картинку, ви можете знайти веб-сайти з шуканої групою, а також інші схожі картинки. Цей сервіс аналогічний сервісу пошук по картинці Яндекс .

Як скористатися пошуком по фотографії в Гуглі

Щоб виконати пошук по фото, можна запустити декількома способами:

  • Відкрити головну сторінку Google за адресою http://www.google.ru. У вікні натиснути посилання «Картинки» і вказати зображення. Гугл пошук по фото
  • Відразу запустити Гугл-картинки, відкривши адреса http://images.google.com/ у своєму браузері і виконати потрібні дії.

Якщо картинка розміщена на іншому сайті

У цьому випадку потрібно спочатку скопіювати адресу зображення, тобто URL зображення. Для цього можна відкрити потрібний сайт, вибрати зображення за яким буде виконаний пошук. Далі натискаємо правою кнопкою мишки на вибрану фотографію і вибираємо «Копіювати URL картинки».

Гугл пошук по фото

Потім відкриваємо картинки Гугл за посиланням http://images.google.ru/ і натискаємо на зображення фотоапарата: Гугл пошук по фото

Далі, у вікні, що відкриється підменю вбиваємо адресу посилання і натискаємо кнопку «Пошук по картинці»: Гугл пошук по фото

Якщо картинка розміщена на комп’ютері

Шукати по фото, розташованому на вашому ПК, можна точно також, як і за фотографіями розташованим на веб-сайтах. Тільки є невелика відмінність:

  1. У спливаючому підменю потрібно вибрати вкладку «Завантажити файл» Гугл пошук по фото
  2. Або можна просто перетягнути потрібну фотку на рядок пошуку. Для цього треба звернути браузер, попередньо відкрити сервіс Google Images, потім перетягнути фотку у це вікно. Цей спосіб працює не у всіх браузерах.

Результати будь-якого пошуку відображаються в такому вигляді:

Гугл пошук по фото

Відео-запис, що наочно демонструє можливості та процес пошуку по фото в пошуковій системі Гугл:

Короткий опис статті: фото пошуковик Сервіс від пошуковика Google, що дозволяє шукати схожі фотографії та іншу інформацію з вихідного зображення. картинка,зображення google,пошук,Гугл

Джерело: Гугл пошук по фото

Також ви можете прочитати