Гра Вгадай слово відповіді в Однокласниках і ВКонтакте по буквах

25.05.2015

Вгадай слово, відповіді до гри в Однокласниках і ВКонтакте

Гра Вгадай слово відповіді в Однокласниках і ВКонтакте по буквах
Ну що, друзі, скучили по класиці? Тоді саме час запускати гру Вгадай слово! Знайти її можна як в Однокласниках, так і ВКонтакте. Сенс, як і в наших 4-х фотках. класичний — потрібно вгадати слово по 4-м картинок. У грі приємний дизайн, валюта — ромашки, доступні підказки відкрити букву, прибрати 4 зайві букви, запитати в одного і відкрити ще одну картинку. Вартість цих підказок на момент написання статті 40 ромашок. Також можна зовсім змінити слово, але це буде коштувати вам 100 ромашок. Доступні як одиночна гра, так і турніри. Загалом, на наш погляд, гідна гра для приємного проведення часу. До того ж, гасло у гри: «Відпочивайте з користю для розуму!».

Для любителів підглядати у відповіді є неприємна новина — завдання не прив’язані до номеру рівня, так що, наприклад, на 10 рівні у всіх можуть бути різні завдання. Тому наші відповіді згруповані по буквах, точніше за їх кількістю в слові. Удачі!

Якщо раптом не знайдете відповіді тут, вступайте в нашу групу: Вгадай слово відповіді в Однокласниках. там вам обов’язково допоможуть. Також ви можете поставити запитання внизу в коментарях .

А коли нарешті пройдете гру Вгадай слово, ласкаво просимо в нашу версію гри: 4фотки1слово онлайн

Короткий опис статті: в однокласниках Відповіді на гру Вгадай слово ВКонтакте і Однокласниках. Відповіді згруповані по буквах. вгадай слово гра відповіді однокласники вконтакте

Джерело: Гра Вгадай слово відповіді в Однокласниках і ВКонтакте по буквах

Також ви можете прочитати