Google заборонила створювати додатки з розпізнаванням осіб для Glass . РІА

19.02.2017

Google заборонила створювати додатки з розпізнаванням осіб для Glass

Компанія Google попередила розробників додатків для комп’ютера у формі окулярів Google Glass, що програми з функцією розпізнавання осіб не будуть авторизовані адміністрацією, а отже не зможуть поширюватися по офіційних каналах.

МОСКВА, 2 черв РИА Новости, Аліна Гайнуллина. Компанія Google попередила розробників додатків для комп’ютера у формі окулярів Google Glass, що програми з функцією розпізнавання осіб не будуть авторизовані адміністрацією, а отже не зможуть поширюватися по офіційних каналах.

Як повідомляв Digit.ru. у травні конгрес США зажадав від Google роз’яснити питання, пов’язані з загрозою приватності, яку, на їхню думку, несе Glass. Занепокоєння викликала функція фото — і відеозйомки, реалізована в пристрої. Зокрема, конгресмени запитали Google, можна за допомогою функції розпізнавання осіб отримувати персональну інформацію про людей, що потрапили в поле зору пристрою, а також як можна відмовитися від такого збору особистих відомостей.

«Як протягом декількох років говорили в Google, ми не будемо додавати функції розпізнавання осіб в наші продукти за відсутності суворої системи захисту приватності даних. Пам’ятаючи це, ми поки не будемо схвалювати з функцією розпізнавання осіб для Glass», — говориться в повідомленні команди по розробці пристрою в соцмережі Google+. Без авторизації з боку адміністрації Google додатки для Glass не можуть поширюватися по офіційним каналам, наприклад, в магазині Google Play.

У той же час хакери можуть зламати пристрій і встановити на нього власні програми, відзначає видання VentureBeat. Крім того, неавторизовані програми можуть поширюватися через сторонні магазини.

Пристрій, який, як передбачається, вийде на ринок до кінця року, викликає питання і бізнес-організацій США. Так, власники американських кафе вже відвідувачам заборонили використовувати Google Glass, побоюючись, що можуть бути порушені права їх клієнтів на приватне життя. Раніше носіння окулярів Google було заборонено в американських кінотеатрах, казино і стрип-клубах, власники яких побоювалися, що відвідувачі в таких окулярах будуть записувати відео. Рішення про заборону очок незабаром можуть прийняти американські банки і дирекції парків, пише Daily Mail .

Короткий опис статті: програма розпізнавання осіб Компанія Google попередила розробників додатків для комп’ютера у формі окулярів Google Glass, що програми з функцією розпізнавання осіб не будуть авторизовані адміністрацією, а отже не зможуть поширюватися по офіційних каналах. Google Play Google,Технології та інновації

Джерело: Google заборонила створювати додатки з розпізнаванням осіб для Glass | РИА Новости — події в Росії і світі: теми дня, фото, відео, інфографіка, радіо

Також ви можете прочитати