Головна, як зламати однокласники

11.06.2016

Як дізнатися пароль в Однокласниках, знаючи логін

Не секрет, що кожному з нас хочеться зайти в чужий профіль у відомій соціальній мережі Одноклассники. Причин тому може бути безліч: від простого бажання дізнатися в подробицях коло спілкування близької людини до спроби запобігти витоку важливої службової інформації. Але для того, щоб це зробити, потрібні дві важливі речі.

Як дізнатися пароль в Однокласниках, а також логін користувача, цікаво багатьом. Дізнатися логін зазвичай не представляється особливо складним заходом, так як він вводиться у відкритій формі і його можна просто підглянути. До того ж, зазвичай він запам’ятовується браузером і доступний кожному. Зайти в Однокласники знаючи логін, дізнатися пароль, який забивається при введенні нічого не значущими символами і переться при закритті браузера, набагато складніше.

СЕРВІС ДЛЯ ЗЛОМУ ОДНОКЛАСНИКІВ.

Однак безвихідних ситуацій, як відомо, не буває. Існують способи, як дізнатися пароль в Однокласниках. Насамперед, можна спробувати відновити пароль за допомогою наявних сервісів самого сайту Однокласники, знаючи логін, дізнатися пароль в цьому випадку не складе великої праці. Однак тут є важливе обмеження: новий пароль буде надіслано на електронну пошту користувача. Відповідно, знадобиться до неї повний доступ.

Якщо ж відсутній доступ до пошти, то можна скористатися спеціальною програмою для підбору паролів – Брутом. Сенс її роботи полягає в простому переборі всіх можливих варіантів пароля. Програма зупиняється при вдалій авторизації на сайті і виводить підібраний пароль. Незручність використання Брута лише одне – з причини величезної кількості варіантів пароля процес його підбору може зайняти тривалий час. Однак, його можна трохи скоротити, якщо є підстави припускати наявність в паролі певних символів або навіть слова. Наприклад, дуже часто пароль містить частину прізвища або імені користувача, дату чи рік його народження і подібні дані.

Мережа Однокласники

Для того, щоб ознайомитися з вмістом чужого профілю у популярній соціальній мережі Однокласники, необхідно знати дві дуже важливі речі: логін користувача і прив’язаний до нього пароль. Зрозуміло, можна спробувати і самостійно підібрати вірні значення, особливо якщо є деякі підстави думати про їх можливих варіантах написання. Однак, на практиці все може виявитися не настільки райдужно, оскільки один-єдиний неправильно введений символ може заблокувати доступ до потрібного профілю. Єдиний вихід з цієї ситуації – це завантажити програму для злому Однокласників.

Короткий опис статті: одноклас однокласники

Джерело: Головна — як зламати однокласники

Також ви можете прочитати