ГЕРБ, ЦЕ СИМВОЛ, ЩО ПЕРЕДАЄТЬСЯ З ПОКОЛІННЯ В ПОКОЛІННЯ!

19.02.2017

ГЕРБ — ЦЕ СИМВОЛ, що ПЕРЕДАЄТЬСЯ З ПОКОЛІННЯ В ПОКОЛІННЯ!

ЦЕ ОБЕРІГ ВАШОЇ РОДИНИ, ЇЇ ФАМІЛЬНА ЦІННІСТЬ!

ОБ’ЄДНАЙТЕ СІМ’Ю, СТАТИ ЗАСНОВНИКОМ СІМЕЙНОГО ГЕРБА!

Раніше, на Русі практично у кожного фамільного роду був свій Гєрб. Його ніжно зберігали батьки, захищали в боях діти. Герб передавався з покоління в покоління. Герб був для людини символом. символом сім’ї, домівки, Батьківщини. За нього людина в бою віддавав своє життя.

Сегодня. для того чтобы стать обладателем Фамильного Герба, необязательно иметь дворянские корни. Ведь Герб это далеко не признак дворянства. Дело не в происхождении. Герб это отличие Вашего рода. Например, фамилия это тоже отличие Вашего рода, только в буквенном исполнении, а Герб в графическом. Представьте, как через несколько лет или даже веков, Ваши потомки, увидев длину своего генеалогического древа, скажут спасибо! Спасибо Вам, за то, что именно в Ваше время, род обрел Фамильный Герб. Подумайте! Что такое деньги и что такое Память.

Подивіться комерційну пропозицію з фотографіями того як Герб Вашої родини може виглядати в металі або дереві, склі або на тканині у форматі PDF онлайн, за посиланням. Розмір 7 Мб. будь ласка дочекайтесь завантаження.

Короткий опис статті: створити герб онлайн

Джерело: ГЕРБ — ЦЕ СИМВОЛ, що ПЕРЕДАЄТЬСЯ З ПОКОЛІННЯ В ПОКОЛІННЯ!

Також ви можете прочитати