Герб мілана змія, герб мілана, герб мілана картинки . us-cars.ru

19.02.2017

Меню

Теги: Герб мілана змія, герб мілана, герб мілана картинки .

Сучасний герб Мілана

Прапор Мілана

Сучасний герб Мілана являє собою червлений хрест Св. Георгія на срібному полі. Цей же хрест зображений на прапорі Мілана. Над гербовим щитом поміщена корона в вигляді зубчастої стіни з п’ятьма вежами — форма, прийнята для міських гербів у багатьох європейських країнах, висхідна до римської corona muralis. Щит оточений вінком з двох гілок — лаврової та дубовий.

Використання прапора з червоним хрестом сходить до X століття, напередодні хрестових походів. Також вважається, що червоний хрест на білому полі нагадує про героїчний вчинок жителя Мілана, першим встановив хрест на стіни Єрусалиму у час Першого хрестового походу. Цей герб, який замінив старий (див. нижче), спочатку був середньовічним муніципальним гербом комуни Мілана.

Як вважається, білий колір символізує народ, червоний — аристократію, дворянство. Коли в 1138 році місто отримало від імператора право карбувати монети, на одному боці зображувався хрест, а на іншій грифон. Цей герб став використовуватися після успішної битві при Леньяно в 1176 році проти військ імператора Фрідріха I Барбаросса. коли міста, що увійшли в Ломбардську лігу (очолювану Міланом), отримали незалежність. Ломбардська ліга стала користуватися цим «прапором Церкви» (Vexillum Ecclesiae ), даними в 1066 році папою Олександром II. уродженцем Мілана, Эрембальдо, міському воєначальнику та чолі реформістської партії [1] .

Пізніше на міжнародній арені емблема змінилася гербом Міланського герцогства — оскільки в політиці держави міське самоврядування було потеснено домаганнями правлячого дому, і лише через кілька століть була відроджена як основний символ. В епоху Муссоліні було додано червоне верхнє поле («голова» в геральдичної термінології) з вінком та фасціями [1] (італ. del Capo Littorio ). Після краху фашистського режиму герб був відновлений у первісному вигляді.

Також вважається, що прапор з червоним хрестом спочатку є прапором Св. Амвросія. єпископа Міланського в 374-397 рр. та покровителя міста.

Герб міланських герцогів

Короткий опис статті: сімейний герб малюнок

Джерело: Герб мілана змія, герб мілана, герб мілана картинки | us-cars.ru

Також ви можете прочитати