Genesis

13.06.2015

Ми створюємо нове
Genesis
Ми розвиваємо кілька спільних проектів з провідними російськими і міжнародними компаніями:
Наші проекти
Nur.kz — Веб-портал №1 в Казахстані.

Nur.kz заснований 4 березня 2009 року. З самого першого дня ми заслужили довіру наших читачів.

На порталі близько 20 тематичних розділів. Останні події в країні і світі, знайомство і спілкування з новими цікавими людьми, прогноз погоди, афіша розважальних і культурних заходів, плей-листи з музикою на будь-який смак, можливість знайти роботу, зробити покупки on-line і виграти цінні призи в конкурсах.

* здійснюємо технічну підтримку та розробку сайту

Genesis

Day.az — Веб-портал №1 в Азербайджані.

Day.Az став одним з найбільш відомих і впливових азербайджанських мережевих ЗМІ. Національний інтернет проект поєднує функції щоденної газети, аналітичного журналу та інформаційного агентства.

Щодня на сайті — коментарі провідних експертів, визнаних не тільки в Азербайджанській Республіці, але і за її межами. Такий підхід дозволяє не тільки повноцінно представляти читачам поточні події, але і прогнозувати їх подальший розвиток.

* здійснюємо технічну підтримку та розробку сайту

Naij.com — Веб-портал №1 в Нігерії.

Один з найбільш відомих і популярних порталів в Нігерії. Був заснований в 2012, всього через 8 тижнів після запуску досяг аудиторії в 1.5 млн відвідувачів в місяць.

Останні події в країні і світі, знайомство і спілкування з новими цікавими людьми, прогноз погоди, афіша розважальних і культурних заходів, плейлисти з музикою на будь-який смак, можливість знайти роботу. Всі ці можливості надані в повному обсязі для відвідувачів порталу.

Genesis

Flirchi — ведучий social discovery сайт в світі.

Майданчик для знайомств без кордонів. Інтернет-портал, на якому вже зареєструвалося понад 70 мільйонів користувачів з усіх куточків світу. І ця цифра постійно зростає.

Ми працюємо, щоб люди знайомилися більше і спілкувалися краще. Наше завдання — зробити спілкування цікавим і динамічним.

Наша мета — забезпечити часткою уваги кожного учасника мережі. Унікальний алгоритм розподілу активності і уваги на сайті дозволяє кожному брати активну участь у спілкуванні і отримувати задоволення.

Genesis

Kismia — сайт номер 1 серйозних знайомств в Росії.

Ми використовуємо найсучасніші технології і аналітику для того, щоб підібрати найбільш цікавих Вам людей. На сайті зареєструвалися і спілкуються вже понад 1 млн осіб.

Для зручності користувачів існує on-line помічника, який допомагає легко і швидко познайомитися з потрібною людиною.

Кожна анкета проходить перевірку і підтвердження, перш ніж з’явитися на сайті. Невеликий психологічний тест, який проходить кожен зареєстрований, допомагає зробити пошук ефективніше. Реєстрація на сайті відкрита та безкоштовна для всіх!

Genesis

Milli.az — Веб-видання №1 в Азербайджані.

Останні події в Республіці Азербайджан та світі, новини спорту, моди, дизайну, шоу-бізнесу, економіки і політики, новинки техніки, кулінарні поради і багато інші корисні розділи на азербайджанською мовою з живими коментарями відвідувачів.

За підсумками 2010 року інформаційний портал Milli.Az був удостоєний національної премії «Компанія року».

* здійснюємо технічну підтримку та розробку сайту

Короткий опис статті: однокласники знайомства

Джерело: Genesis

Також ви можете прочитати