Гарячі тури. Мережа агентств гарячих путівок

24.09.2015

Гарячі тури

Раз вже так сталося, що Ви раптом не змогли сьогодні підібрати гарячий тур, не впадайте у відчай – є ще більш легкий спосіб знайти «бамбарбическую» путівку: заповніть Анкету Правильного Мандрівника і отримуйте інформацію про відповідні турах по e-mail або за допомогою СМС! Що може бути простіше?

Будьте з нами і залишайтеся в курсі подій! Рекомендуємо почитати розділ «Все, що Ви хотіли дізнатися, але не встигали запитати» і «Звідки беруться гарячі тури» або пошукати тур по глобальній всеукраїнської базі турів.

Глобальний пошук турів по всім туроператорам України (стандартні ціни):

Шановні мандрівники, будь ласка, уточнюйте актуальність пропозицій в наших відділах продажів .

На жаль, навіть роботам треба час на те, щоб максимально швидко обробляти інформацію)

Що таке гарячий тур (палаюча путівка)?

Це звичайний тур, у якого «горять» терміни і він виставляється на розпродаж за низькою ціною. Це не обман споживача, а спосіб розпродати всі місця в турі, які не були викуплені раніше. Гарячі тури зазвичай розпродають незадовго до дати від’їзду. Заздалегідь спрогнозувати появу палаючої путівки на певну дату або напрямок неможливо.

А нічим, крім своєї «терміновості» і зниженої ціни. Будьте впевнені, якість туру зовсім не страждає від того, що він перейшов в розряд «гарячих». Одного разу вибравши такий тур, Ви переконаєтеся в цьому на все життя.

Підпишись на розсилку — і отримуй ексклюзивні пропозиції на свій e-mail.

Короткий опис статті: однокласники юа

Джерело: Гарячі тури | Сеть агентств горящих путівок

Також ви можете прочитати