Фейсбук пошук людей без реєстрації

19.02.2017

Фейсбук пошук людей без реєстрації

В даний час відшукати певної людини у віртуальному просторі не становить великої проблеми. Особливо в тому випадку, коли у певної особи є акаунти в різних мережах. Тоді, буде, досить ввести дані про неї в рядок пошуку і натиснути Enter. Перед вами з’явиться список збігів. Деякі соціальні ресурси, наприклад, дозволяє здійснювати пошук без реєстрації Фейсбук. Зробити це можна ввівши дані про особу, яку ви шукаєте, в Яндекс або Гугл. Вбийте ім’я та прізвище людини і додайте позначку «Фейсбук».

Фейсбук пошук людей без реєстрації

Всі збіги ви побачите на екрані. Проте таким способом можна подивитися всі намечающиеся заходи, знайти цікаві групи і сторінки. Для більш широкого доступу краще всього мати аккаунт на Фейсбуці.

Пошук людей в Фейсбук по прізвища

Найпростіше відшукати людей у Фейсбук за прізвища. Для цього, достатньо вбити прізвище шуканого людини в рядок пошуку на головній сторінці у Фейсбуці. Вона розташовується прямо над вашою фотографією. При введенні, Фейсбук спочатку показує тих користувачів, у яких є з вами спільні знайомі.

Фейсбук пошук людей без реєстрації

Потім, самі популярні сторінки. заходи і групи. Якщо ви не знаходите, профіль тієї людини, який вам потрібен, натисніть на рядок показу більшої кількості результатів. Перед вами будуть всі люди збігаються з вашим запитом. Спробуйте ввести прізвище та ім’я людини англійською мовою, якщо ви все одно не бачите перед собою потрібного результату.

Щоб Фейсбук показував вам тільки людей, а не місця та заходи в одному місці. Натисніть на значок лупи. З лівого боку відмітьте розділ «Користувачі» і знову перейдіть до рядка свехру. Також, особи, з якими ви ще не дружите на Фейсбуці, знаходяться у розділі «Ви можете їх знати» відразу під вашим основним знімком. При виборі «подивитися всіх», ви побачите людей, які вчилися з вами у вузі або з якими ви працювали в одному місці. Можливо, профіль людини, якого ви розшукуєте розташовується саме в цій області. Якщо ви не хочете більше дивитися на їхні знімки, клікніть по кнопці видалити. Фейсбук більше не буде показувати того чи іншої людини.

Пошук людей в Фейсбук по місту

Щоб здійснити пошук людей у Фейсбуці по місту потрібно зайти в розділ «Знайти Друзів». Праворуч ви побачите графи, в які необхідно внести інформацію. Вже в процесі заповнення Фейсбук почне шукати для вас дані.

Фейсбук пошук людей без реєстрації

Знайти людей по місту можна і на головній сторінці Фейсбуку. Введіть ім’я та прізвище людини, а потім підпишіть місто. Далі, ви можете вибрати зі списку потрібний вам профіль і відіслати запит на додавання в друзі. В розділі пошуку друзів можна подивитися список всіх надісланих запитів і скасувати непотрібні. У Фейсбуці крім людей, ви можете знайти цікаві публічні сторінки, популярні книги і передачі. Для цього потрібно відкрити розділ «Друзі» і проскролить вниз сторінки.

Короткий опис статті: фейсбук знайти людину Хочете відшукати людину в Фейсбуці? Дізнайтеся, як це зробити без реєстрації. Фейсбук пошук людей без реєстрації, пошук людей в Фейсбук за прізвищем, пошук людей в Фейсбук по місту

Джерело: Фейсбук пошук людей без реєстрації

Також ви можете прочитати