фейсбук моя сторінка, www facebook com

25.12.2015

www facebook com
Головна сторінка користувача фейсбук моя сторінка є основним джерелом новин та інформації

Щоб почати використовувати сайт фейсбук моя сторінка стає доступною після реєстрації користувача і подальшого входу з введенням логіну та паролю. Проведення процедури facebook реєстрація докладно описано в попередній статті нашого ресурсу.

Якщо зайти на мою сторінку не виходить, то перевірте наступні пункти: адреса сайту повинен бути facebook.com якщо ви вводите його правильно, але все одно при переході на нього в рядку адреси бачите інше — то перевірте файл host. Його розташування c:\Windows\System32\drivers\etc\host і вміст не повинно містити слів facebook. Якщо ж такі рядки у файлі зустрічаються — то потрібно їх стерти. Так само перевірити свій комп’ютер на віруси антивірусною програмою зі свіжими базами даних. Так само не рекомендується використовувати програми для входу в фейсбук сторонніх розробників не рекомендованих видавцями соціальної мережі фейсбук. Ці програми можуть вкрасти Ваші дані і заблокувати вхід на сайт фейсбук моя сторінка. Так само надалі з вашого аккаунта може розсилатися спам іншим користувачам соціальної мережі. Ще один спосіб убезпечити себе від зловмисників-це не переходити за підозрілими посиланнями зазначеним у повідомленнях або в електронній пошті. Якщо посилання веде на сайт фейсбук (у тексті немає слів facebook.com або www.facebook.com), то краще зайвий раз перестрахуватися і не натискати на неї.

Фейсбук моя сторінка містить у собі стрічку новин, список Ваших друзів, список груп, заходів, стіну, фотографії і тд. У стрічці показано самі останні новини щодо ваших друзів. Так само є розділ з можливими Вашими знайомими. Вгорі сайту біля логотипу фейсбук Ви бачите запити на додавання друзів, повідомлення від друзів і повідомлення від сайту фейсбук. Червоними цифрами вказується кількість непереглянутих подій. Моя сторінка На фейсбук можна запускати різні додатки та ігри, ділитися посиланнями, музикою і багатьом іншим корисним і цікавим контентом.

Внизу праворуч розташовано вікно чату. Із нього ви зможете швидко написати повідомлення своїм друзям і прочитати повідомлення від них. Якщо Ви не плануєте використовувати чат в своїй повседновной відвідуванні фейсбук моя сторінка, то це вікно можна просто приховати.

Короткий опис статті: однокласники україна www facebook com революційна соціалка з чудовим дизайном і прекрасним функціоналом www facebook com, facebook, фейсбук, фейсбук, фейсбук моя сторінка, facebook com, www facebook com, фейсбук вхід, facebook моя сторінка, фейсбук вхід, фейсбук реєстрація

Джерело: фейсбук моя сторінка — www facebook com

Також ви можете прочитати