Федерация биатлона Украины. официальный сайт

02.05.2015

На сьогоднішній прес-конференції, що відбулася в офісі Національного Олімпійського Комітету України, президент Федерації біатлону України
Володимир Бринзак оголосив ім’я претендента на посаду нового старшого тренера жіночої збірної України. Ним може стати відомий німецький спортсмен і фахівець
Рікко Гросс. Відзначимо, що поки домовленість носить усний попередній характер. А остаточне рішення про роботу іноземного фахівця в Україні, як очікується, буде прийнято в середині квітня. Крім того, пізніше буде прийнято рішення про подальше складі і формат роботи тренерського штабу жіночої збірної України.

Рікко Гросс — 4-ох разовий олімпійський чемпіон в естафетних гонках. З 2010-го по 2014-ий рік був старшим тренером жіночої збірної Німеччини. Після ротації в минулому році, працював з молоддю на кубку IBU.

— У нас тільки що закінчився тренерська рада і за його результатами можу додати ще одну важливу новину. Я — такий чоловік, який не може стояти на місці, і розумію, що прогрес — тільки в русі, креативі, нових технологій і нових ідеях. І тому, як би не було важко, ми разом з колегами прийняли рішення трохи освіжити тренерський склад у жіночій команді. Головне, що при цьому хотілося б відчути — то, як тренуються наші головні суперники, німецька команда.

Тому ми провели переговори і запрошуємо на роботу дуже відомого і талановитого фахівця, тренера з Німеччини з прогресивними поглядами — Рікко Гросса. Він — чотириразовий олімпійський чемпіон, що тренував протягом чотирьох років збірну Німеччини. Після Сочі його звільнили внаслідок допінгового скандалу, з ним пов’язаного, але в німецькій федерації така процедура, що при допінгу у спортсменки автоматично втрачає роботу і тренер. І зараз Рікко хоче довести свою спроможність на такому рівні, а нам якраз свіжий погляд. Нас дуже цікавить методика підготовки німецьких спортсменів, які, як ми бачимо, вже в зовсім молодому віці здобувають перемоги і завойовують кубки. 7 квітня Він буде в Києві, де ми обговоримо останні деталі подальшої співпраці, хоча основні моменти вже узгоджені.

Ми разом з нашими тренерами обговорювали цю ситуацію і обов’язково знайдемо спільне рішення, щоб вони не йшли зі збірної, а залишалися в обоймі і допомагали нашій команді. Для того, щоб зробити крок вперед, нам потрібно піти на такий крок.

Короткий опис статті: однокласники уа Новини біатлону. Розклад кубка світу з біатлону. Олімпійські ігри в Сочі 2014. Результати, трансляції. чемпіонат світу 2013, нове місце, біатлон, магдалена нойнер, кубок світу, розклад, результати, трансляції, кубок націй, збірна україни, шпалери, уле айнар бьорндален, валя семеренко, тар’єю бе, еміль свендсен, кайса макаряйне, дарина домрачева

Джерело: Федерація біатлону України / офіційний сайт

Також ви можете прочитати