Facebook моя сторінка. Фейсбук моя сторінка

06.06.2016

Основи профілів в Facebook. Вид моєї сторінки

Отже, увійшовши під своїм Facebook акаунтом ви побачите вітальну сторінку зі списком можливих друзів, або ж новинну стрічку. Зайти на свій профіль (сторінку) можна натиснувши на посилання власного імені в правому верхньому кутку сторінки. В результаті відкриється ваша стіна, на якій відображені всі ваші останні дії в соціальній мережі (додані вигляді, фотографії, посилання, лайки, нові друзі).

Facebook моя сторінка. Фейсбук моя сторінка

У верхньому меню знаходяться різні розділи вашої сторінки на Facebook:

 • Стіна — функціональність вже описана вище
 • Інформація — основна інформація про людину: місце роботи, навчання, цікаві в кіно, музики, книг, підписки на групи і сторінки.
 • Фотографії — містить різні фотоальбоми, додані вами, а так само фотографії інших користувачів, на яких ви були відзначені.
 • Примітки — містить текстові замітки користувачів. Так би мовити ваш особистий журнал на facebook.
 • Друзі — список поточних друзів і людей, яких ви, можливо, знаєте.

» Редагування даних на моїй сторінці (профілі)

Для зміни даних своєї сторінки скористайтесь кнопкою «Редагувати профіль», перебуваючи в одному з розділів своєї сторінки. В результаті ви опинитеся в розділі редагування (див. малюнок).

Facebook моя сторінка. Фейсбук моя сторінка

Редагування профілю — одна з основних функцій налаштування вашої сторінки на Facebook. І дуже важливо знати й правильно використовувати потрібні налаштування конфіденційності вашого облікового запису. У цьому випадку ви уникнете всіх можливих проблем, деякі з яких знаходяться в нашій рубриці курйозів :).

Розділи та інформація, яку ви можете редагувати на своїй сторінці:

 • Загальна інформація — налаштування рідного міста, статі, дати народження, знань іноземних мов і загальних текстових даних.
 • Фотографія профілю — завантаження і зміна фотографії, яка відображається на вашій сторінці (аватар).
 • Друзі і сім’я — вкажіть своє сімейно положення, додайте родичів, розділіть друзів по групах.
 • Освіта і робота — вкажіть дані про свою освіту (надалі допоможе шукати однокласників і однокурсників), поточному та попередніх місцях роботи. Часто ця інформація перевіряється вашими новими роботодавцями, тому бажано тримати її весь час актуальною.
 • Філософія — ваші політичні погляди, віросповідання, найшанованіші люди і улюблені цитати. З цим треба бути обережним, оскільки для багатьох ця інформація є приватною.
 • Мистецтво та розваги — ваші улюблені музика, фільми, книги, телепередачі та ігри (не тільки комп’ютерні).
 • Спорт — захоплення в спорті, улюблені спортсмени та команди (не лише футбольні)
 • Захоплення та інтереси — що вам цікаво і подобається робити.
 • Контактна інформація — ваші email, телефон, адреса, вебсайт і т. д.

Зверніть особливу увагу на посилання «Переваги конфидециальности», розташованої нижче зазначених пунком. На нашу скромну думку вона повинна йти першою в списку. Клікнувши на неї ви переходете в розділ налаштувань конфіденційності собстенного аккаунта, де можна детально налаштувати можливості доступу до вашої сторінці на Facebook. Приміром там доступні такі параметри: можливість пошуку вашого аккаунта через функцію пошуку соціальної мережі, налаштування відправлення повідомлень вам, налаштування публікацій на стіні іншими користувачами, налаштування міток, чорного списку користувачів, налаштування доступу додатків до вашої особистої інформації.

» Редагування сообщейний на власній стіні відбувається безпосередньо на сторінці стіни.

Поради щодо заповнення сторінки на Facebook

Основний і самий головний рада при заповненні даних своєї сторінки: завжди пам’ятайте про власну приватності і безпеки. Не вводьте такі дані, якщо не хочете щоб до них був доступ будь-яка людина. Особливо це стосується домашньої адреси та телефону. Навіть якщо ви обмежуєте доступ тільки друзям, це не означає що зможуть побачити це тільки вони.

Перш ніж написати будь-яке повідомлення перед відправкою подумайте чи не можуть вони бути використані проти вас. Пам’ятайте — все що ви пишете зберігається, навіть якщо ви його видалили. Ну і не забувайте, що Facebook може використовувати не тільки друзями, але і зловмисниками і правоохоронними органами. Свобода слова тут дуже обмежена. Свідченням тому можуть бути нещодавні арешти людей у Великобританії.

Ну і так само чим детальніше ви указываваете інтереси і захоплення, тим більше таргетованої реклами буде у вашому акаунті.

Короткий опис статті: моя сторінка Новини, опис, просування в соціальній мережі Facebook facebook моя сторінка профіль налаштування приватність,конфіденційність, facebook,профіль,поради,популярні запитання

Джерело: Facebook моя сторінка. Фейсбук моя сторінка

Також ви можете прочитати