EX.UA фільми, серіали, мультфільми, кіно онлайн або все ж сходити в кінотеатр?

27.01.2016

Зараз в кінотеатрах Києва

Безумовним лідером серед таких кінотеатрів є ресурс EX.UA. Якщо розглянути статистику відвідуваності кінотеатрів уважніше, то можна зробити нескладний висновок, що саме розділ «ex.ua кіно» є найпопулярнішим серед всіх існуючих кинообителей в Україні.

Всього в нашій країні 283 кінотеатру, на кожен з яких в минулому році довелося за 62,5 тис. відвідувачів. Це означає, що щодня у кожен кінотеатр наведывалось всього по 172 глядача.

У свою чергу ресурс EX.UA щодня відвідує від 300-500 тис. користувачів. На сьогоднішній день цей сайт утримує за собою 10,95% від усієї аудиторії інтернет-користувачів України (дані InMind). Враховуючи те, що найбільшою популярністю серед відвідувачів користуються саме ex.ua фільми — більша частина (близько 60%) цієї аудиторії приходить на сайт саме за кіно. Таким чином сайт щодня отримує в 2500 разів більше глядачів ніж пересічний український кінотеатр.

EX.UA фільми, серіали, мультфільми, кіно онлайн або все ж сходити в кінотеатр?

Вже цього літа вхід в кінотеатр EX.UA вже може стати платним. Керівництво ресурсу після того, як до них почали пред’являти претензії міжнародні антипіратські асоціації, вирішив налагодити схему легального поширення музики і кіно. Так, вони вже почали укладати договори з дистриб’юторами та виробниками кіно, щоб виставляти їх твори на легальних засадах.

Як зазначає керівництво EX.UA перед тим, як отримати доступ до скачування музики або кіно, користувачеві необхідно буде підписатися. Сама ж підписка обійдеться приблизно в $1/міс. Це значить, що за цей $1 при середній швидкості скачування кожен користувач ресурсу може щодня скачувати до 16 фільмів в добу. При цьому середня вартість квитка в кінотеатр на один фільм становить $4,5.

Як говориться в одному з рекламних роликів «навіщо платити більше. »

При цьому щомісячний дохід сайту буде обчислюватися мільйонами доларів, в той час як кожен окремий кінотеатр отримує в середньому по $272 тис. в рік.

EX.UA фільми, серіали, мультфільми, кіно онлайн або все ж сходити в кінотеатр?

На жаль, те, що EX.UA незрівнянно популярнішим звичайних кінотеатрів — заслуга насамперед самого глядача. Останнім часом люди як в Україні, так і в усьому світі перестали цінувати похід в кінотеатр, як подія. Адже тільки в кінотеатрі на великому екрані можна побачити всі тонкощі фільму. У той час як фільм, скачаний у сумнівну якість, завантажений в інтернеті — це блюдо яке вже втратило свій первісний смак.

Напевно, в цьому і полягає основна причина того, що у вітчизняному кінематографі панує абсолютна несмак і знімаються, насамперед мильні серіали, а справжніх повнометражних фільмів виходить близько п’яти на рік.

В Європі проблему непопулярності кінотеатрів вирішують сучасно. Наприклад, у 2007 р. вийшла стрічка «У кожного своє кіно », що складається з короткометражок, дія яких так чи інакше пов’язано з кінотеатром. До альманаху увійшло 36 фільмів, автори яких — визнані майстри сучасного кінематографа.

І що найжахливіше, останнім часом ресурс EX.UA перетворився з конкурента кінотеатрів у їх спонсора. Малі кінотеатри (особливо в провінціях) економлять на купівлі авторських прав на фільми і пускають у прокат стрічки просто викачані в інтернеті. А значить, пірати вже стають прямими спонсорами офіційної кіноіндустрії.

При цьому деякі кінотеатри особливо не дбають навіть про якість показуваного фільму, запускаючи на екран фільм в якості CAMRip. Так що іноді можна побачити, як на екрані проходять тіні запізнилися на сеанс глядачів… принадність.

Правда, на ex.ua фільми вже не будуть в якості CAMRip. Нещодавно цей ресурс уклав з Української антипіратської асоціації угоду, в рамках якого спецвідділ асоціації буде блокувати поширення фільмів в такій якості.

У підсумку таке обходження закону малими кінотеатрами може обійтися їм дуже дорого. Наприклад, в минулому році суд США, виставив штраф у розмірі $1,9 млн. громадянці штатів Джеммі Томас-Рассет за те, що вона завантажувала музику в інтернеті і потім використовувала її в особистих цілях.

Короткий опис статті: однокласники юа Можливість подивитися фільм до інтернеті замість походу в кінотеатр, не кажучи вже про купівлі ліцензійного диска, набирає популярність з кожним роком. згідно з цим звання «кінотеатру» можна присудити кожному інтернет-ресурсу, який надає можливість своїм відвідувачам завантажувати фільми або дивитися фільми он-лайн. ex, ex.ua фільми, ex.ua кіно, ex фільми, ex.ua фільм, фільми ex

Джерело: EX.UA – фільми, серіали, мультфільми, кіно онлайн або все ж сходити в кінотеатр?

Також ви можете прочитати