Електронна пошта Mail.Ru, пошта вхід, реєстрація, налаштування

17.05.2015

Електронна пошта Mail.Ru — пошта вхід, реєстрація, налаштування
Mail.ru Пошта

Mail.ru Пошта (рос. мейл або маил) — найбільша в Росії безкоштовна електронна пошта. Пошта перетворилася з поштової онлайн клієнта (сайту) в великий і багатофункціональний портал Mail.ru. Більша кількість користувачів становить рунет, країни СНД і ближнього і далекого зарубіжжя. Щомісячна аудиторія користувачів, які користуються поштою складає 40 мільйонів чоловік. Портал пошта належать інвестиційній групі Mail.Ru Group.

Конкуренти і альтернативи пошти mail.ru

Основним конкурентом пошти у Рунеті є Яндекс пошта і Rambler пошта. Зарубіжними конкурентами пошти Gmail. Yahoo Mail і Hotmail.

Вхід на пошту і реєстрація

Mail.ru ви можете відкрити повністю безкоштовний поштовий ящик, вказавши своє унікальне ім’я в адресі електронної пошти. Доступні 4 доменних зон для пошти @mail.ru, @list.ru, @bk.ru і @inbox.ru. Найпопулярніше ім’я (доменна зона) mail.ru. В інших зонах зазвичай відкривають поштову скриньку, коли бажане вами слово для адреси вже включена маил.ру .

Увійти на пошту mail.ру дуже просто. Функція «вхід» знаходиться на головній сторінці порталу. Вам потрібно ввести ваші адресу електронної пошти та пароль. Якщо ви правильно ввели пароль та ім’я пошти, тоді ви автоматично будете перенаправлені на свою електронну поштову скриньку (як зазвичай кажуть в народі, залогинеться на сайт, тобто увійти).

Посилання на сайт електронної пошти mail.ru

У загальному вхід на ел. пошту mail.ру можна легко знайти, звичайно якщо у вас немає проблем із зором.

Зареєструватися на пошті теж не складно, кнопка реєстрації знаходиться під формою входу на пошту.

Після того, як ви натисніть на посилання Реєстрація в пошті. ви потрапите на сторінку з формою. Заповніть форму, внісши свої особисті дані, і ваша маил.ру пошта відкрита.

Налаштування Пошти Mail.ru

Після відкриття пошти, вам буде запропоновано вибрати тему оформлення.

Якщо ви не змогли або не захотіли вибрати собі тему до смаку під час реєстрації, не переживайте, ви зможете це зробити в будь-який час. У верхньому меню виберіть розділ Теми і перейдіть на сторінку тим. Відкриється величезна кількість тем на будь-який смак. Ви можете клацнути на темі, випробувати її вигляд і дизайн в реальному часі, якщо вам не сподобалась одна тема, клікайте на іншу. На сайті кілька сотень тим, так що ви, напевно, щось підберете собі, особисто я завжди користуюся простий і дефолтної темою.

Захист від спаму і вірусів

Скриньку Mail.ru захищається усіма нами відомим Анти-Вірус і Анти-Спам Касперського. З цього ваша пошта може бути дуже надійною і безпечною.

Для тих, хто шукає надійну та багатофункціональну електронну пошту російською мовою. пошта mail.ру це те, що треба. Крім пошти ви отримаєте доступ до ігор, музики, відео і багатьом іншим розвагам доступним на mail.ru.

Маил.ру — це величезний портал

Маил.ру це величезний портал з великою кількістю послуг куди входить: мій світ ,майл.ру (сама пошта), ігри, новини, агент mail.ru (миттєві повідомлення), погода, відео, обговорення, відповіді, пошук роботи та багато іншого.

Читайте також статтю про «Ел пошта — Що таке Ел Пошта? «

Короткий опис статті: однокласники юа Mail.Ru – безкоштовна найбільша в Росії електронна пошта, надає можливість введення електронної кореспонденції і встановлення зв’язку.

Джерело: Електронна пошта Mail.Ru — пошта вхід, реєстрація, налаштування

Також ви можете прочитати