Екскурсії з Шарм-Ель-Шейха

23.10.2015

Організація екскурсій

з Шарм-Ель-Шейха, Таби і Нувейби
Вітаємо вас під яскравим сонцем на узбережжі Червоного Моря в оточенні зелені і пальм з освіжаючим морським бризом,де в будь-яку пору року приємно провести свою відпустку!

Ми пропонуємо на будь-який смак цікаві екскурсії та розваги, щоб ваша відпустка став найбільш яскравим і повним радісних миттєвостей,фантастичних вражень і позитивних вражень! Любителям історичних місць і загадок древніх цивілізацій стане незабутнім дотик до Великих пірамід і Сфінкса,відвідування таємничої Петри,для паломників по святих місцях буде благодатним поклоніння в біблійних місцях Ізраїлю та набуття покояния при сходженні на Гору Синай,для любителів активного відпочинку разнообазные сафарі в чарівну пустелю,для любителів підводних красот морські екскурсії і фантастичний дайвінг,а також для сімейного відпочинку з дітьми безліч розважальних програм.

Наше спецпропозиція
Дізнайтеся про нас більше

Ми, російсько-єгипетська компанія,на ринку екскурсійних послуг вже більше 5-ти років.Ліцензія на організацію туристичних послуг та екскурсій класу А № 517.Страховка діє на всіх екскурсіях,в Ізраїль і Йорданію додатково оформляємо стаховой лист (на кожну групу) на медичні послуги на випадок ДТП.

За час роботи у нас з’явилися тисячі відданих туристів,і ми постійно розвиваємося і удосконалюємо якість нашого сервісу.Цей сайт ми створили для наших туристів,щоб можна було спланувати свій відпочинок заздалегідь. Представлена інформація про наших програмах екскурсій,розклад і необхідні подробиці.Ще перебуваючи у себе вдома ,ви можете зв’язатися з нами по ел. поштою або ін. нашим контактам ,задати питання та забронювати місця на екскурсії.Коли ви розмістилися в готелі,то залишиться тільки подтведить бронь і повідомити ваш номер кімнати за телефонами або ін. нашим контактам,і наш представник приїжджає до вас на зустріч в готель,виписує вам чеки-ваучери на заброньовані екскурсії(передоплата 50% від вартості екскурсії і 75% за літакові екскурсії),надає необхідну інформацію і уточнює час виїзду на екскурсії.

Короткий опис статті: www.однокласники

Джерело: Екскурсії з Шарм-Ель-Шейха

Також ви можете прочитати