E-mail брут, VKontakte брут, ICQ брут, Odnoklassniki брут

06.06.2016

Брутфорсы №2

Підтримайте проект www.xaker26.com WebMoney: R200299386989 або Z350462409894

KV-Brute — просто офігенний icq брутус). Гарантію дою за добу даними Брутом при хорошій швидкості, хорошому конекті і бурхливою фантазією ви дабудите мінімум штук 10-15 дев’яток, а якщо пощастить то і шісток.

Super Brute V 1.1 by Snif & JONE -новий брутфорс для icq який працює без проксі серверів (що передбачає його невисоку швидкість). Брут брутит діапазони юїнов на один пароль. Чому діапазони запитаєте ви? Все просто це перший брутфорс який брутит одночасно 4 діапазону! Тобто ви одночасно можете брут відразу 6,7,8,9 знаки! Також ця програма згортається в трей (місце біля годинника) що дозволяє полегшити вам роботу за комп’ютером і скоротити кількість відкритих вкладок.

ICQ Brute mode bu HlmelK v4.0 — брутус для icq працює з одним проксі за словником UIN:PASS

E-mail брут, VKontakte брут, ICQ брут, Odnoklassniki брут

E-mail brute — новий мильний Брут. Його робота схоже на Брут ICQ який працює з текстовим документом source.txt у якому зберігаються згенеровані UIN;pass-и, тільки тут навпаки вам треба створити в текстовому документі source.txt мыльники з пасами зразок login@mail.ru;pass, написати вірний POP3 сервер і натиснути Старт. Якщо Брут не запускається в архіві є файл COMCTL32.OCX скопіюйте його та киньте собі в директорію C:WINDOWSsystem32 і запустіть заново Брут. В папках good.txt будуть лежати збрученные мильці, а в папці bad.txt не збрученные. Я вам для прикладу в архів файл source.txt засунув пару робочих мив і не робочих щоб ви могли самі випробувати працездатність энтого Брута.

E-mail брут, VKontakte брут, ICQ брут, Odnoklassniki брут

PoisonMail — не плахою мильний брутфорс з потдержкой проксі, правда тільки шкарпеток, pps відповідно в рази менше, але зате не страшний бан, якщо прога вилітає ставте менше потоків, поки сиро зроблено можливі баггі.

настроики:

overwrite proxy — якщо галочка стоїть брут у текстовике видалить дохлі проксі

use proxy — якщо галочка стоїть йде проксі брут, інакше звичайний

time out — краще не чіпати

proxy check — скільки невдалих спроб сконектица є у проксі перш ніж брут його визнає мертвим.

E-mail брут, VKontakte брут, ICQ брут, Odnoklassniki брут

UBrute v1.2 — не плахою icq брутфорс, сполучений з генератором паролів UIN;pass вимагає для брута Proxy адреси HTTP або Sooks4 або Sooks5. Тому багато proxy відсіються на дохлі і живі ви можете використовувати їх все, чим більше тим краще. Згенерований лист з UIN;pass повинен зберігається у файлі source.txt ті що збручены будуть зберігається у файлі good.txt, а не в збрученные bad.txt.

E-mail брут, VKontakte брут, ICQ брут, Odnoklassniki брут

UBrute v1.4 — оновлений icq брут брута UBrute v1.2.

E-mail брут, VKontakte брут, ICQ брут, Odnoklassniki брут

Vzlommyla — один з найкращих, багатопоточних мильних брутов. Маючи чьенибуть мило, і хороший словничок ви без праці ломанете мило жертви, як показано на скріні. Не забутьте вказувати правельно POP3 сервер, мила якого ви ламаєте.

E-mail брут, VKontakte брут, ICQ брут, Odnoklassniki брут

VKTools — Брут від Антічата для злому акаунтів ВКонтакте. В даному Бруте

ВКонтакте) і сам Брут.

У email_base.txt — водимо акаунт той, який ми хочемо зламати або записуємо

туди список акаунтів до яких буде підібраний пас.

У passwords.txt — записуємо списак паролів.

Короткий опис статті: однокласники mail В даному розділі Ви знайдете будь-який з видів Брутов буть то E-mail брут, VKontakte брут, ICQ брут, брут для сайтів або для будь-якого другова ресурсу KV-Brute скачати,Super Brute скачати,E-mail brute скачати,PoisonMail скачати,UBrute v1.4 безкоштовно,Vzlommyla скачати,VKTools скачати

Джерело: E-mail брут, VKontakte брут, ICQ брут, Odnoklassniki брут

Також ви можете прочитати