Дошка оголошень мотоцикли, велосипеди, скутери в Україні, Продай 2 колеса в Україні

16.08.2015

Електричний мотоцикл заслужено вважається найшвидшим засобом пересування серед двоколісного електротранспорту. Як правило, такі мотоцикли оснащуються досить сильними двигунами потужністю від 3 до 10 кВт, які здатні розігнати байк до швидкості 160 км/год. Не кожен мотоцикл з традиційним бензиновим двигуном може похвалитися такими швидкісними показниками.

Бортове напруга електричних мотоциклів значно вище, ніж робоча напруга електричних самокатів, велосипедів та скутерів. Як правило, це 96, але в деяких випадках електродвигун працює від напруги понад 200 Ст. Найчастіше в электромотоциклах використовується ланцюговий привід, однак після появи мотоциклетного електродвигуна потужністю 10 кВт з’явилася можливість в якості приводу використовувати карданну передачу, яка значно ефективніше і безпечніше ланцюгової.

Шанувальники електричних мотоциклів вважають, що саме за цим видом транспорту велике майбутнє. Вони абсолютно безпечні для навколишнього середовища і пересуваються практично безшумно. Завдяки цьому байкери можуть улаштовувати свої збори в будь-який час доби і в будь-якому місці, не турбуючись про те, що будуть заважати населенню.

Створенням електричних мотоциклів активно займаються не тільки відомі виробники, відомі у всьому світі, але й ентузіасти з різних куточків планети. Один з таких ентузіастів – інженер з Індії Афроз Шейх, який винайшов найменший електричний мотоцикл у світі. Його винахід має висоту всього 25 см, але при цьому здатна з легкістю перевозити пасажира вагою до 80 кг. Сам електромотоцикл важить всього 4,7 кілограма. Для створення унікального міні-мотоцикла його творець використовував деталі різних дитячих іграшок. Найменший електричний мотоцикл вже зареєстрований в Книзі рекордів Індії і Азії. Найближчим часом Афроз Шейх планує створити чергове диво техніки, а по ходу справи – домогтися включення свого рекорду в Книгу рекордів Гіннеса.

Короткий опис статті: однокласники юа Продай два колеса — портал купівлі та продажу двоколісної техніки. Продаж і купівля мотоциклів, велосипедів, скутерів — все це і не тільки на Продай 2 колеса в Україні! Продам, куплю, купівля, продаж, обмін, мотоцикли, мото, мотоцикліст, байкер, байк, Купити, продати мотоцикл, мото аксесуари, мото запчастини, мото екіпірування, мопед, скутер, велосипед, велозапчастини, вело, дошка об’яв

Джерело: Дошка оголошень мотоцикли, велосипеди, скутери в Україні — Продай 2 колеса в Україні

Також ви можете прочитати