Додати фото в Однокласники: покрокова інструкція . ЩО РОБИТИ

05.12.2015

IT / Комп’ютери » Додати фото в Однокласники: покрокова інструкція

Однокласники – найпопулярніша соціальна мережа Рунету, де можна викласти свої фото на огляд друзів, колег, родичів, однокласників і всіх інших користувачів, які заходять на сайт. Якщо профіль учасника закритий від сторонніх (як це робиться, ми писали в попередній статті сайту todid.ru ), то переглядати фотографії, коментувати і оцінювати їх зможе тільки вузьке коло друзів. Якщо ж подібні обмеження не стоять, то (за замовчуванням) викладені фото будуть доступні для перегляду та скачування всім.

Додати фото в Однокласники

Розглянемо перший випадок, коли фотографії просто поміщаються в загальну папку користувача – «Особисті фото», а окремі альбоми не створюються. До речі, це найпростіший спосіб додати фото в Однокласники, однак, він не дозволять нормальним чином упорядкувати завантажені файли. Тому, на todid.ru – до кінця даній статті ми розповімо, як створити фотоальбом і перенести в нього завантажені фото.

1. Для початку необхідно авторизуватися в системі (сайт www.odnoklassniki.ru ), ввівши свій унікальний ЛОГІН і секретний ПАРОЛЬ.

2. Як тільки ми потрапляємо на свою сторінку, переходимо до розділу «ФОТО», де тиснемо «Додати фото».

3. Тепер, щоб додати фото в Однокласники, необхідно завантажити з комп’ютера в мережу. Для цього тиснемо «Огляд…», відшукуємо файл в папках свого ПК (ноутбука або планшета), підтверджуємо вибір – «Відкрити».

4. Після того, як потрібні фотографії готові до завантаження, необхідно клацнути мишею по опції «Завантажити».

Примітка: завантажувати фотографії можна лише в форматах JPG, GIF, PNG, слідкуючи, щоб вага окремої фотки не перевищував 20 Мб. В іншому випадку завантаження не вдасться і операцію доведеться повторити. За один раз можна додати 20 файлів з фото.

5. Коли фото завантажаться на Однокласники, користувач може:

• Перемістити фото в інші альбоми;

• Відзначити на фото друзів;

• Додати опису до фото;

• Використовувати в якості особистого фото на головній (зробити аватаркою);

• Видалити;

• Додати ще фото (повторивши дії даної інструкції).

Примітка: не забувайте, що всі фотографії, які нам вдалося додати на Однокласники таким чином потрапляють в альбом «Особисті фото». А от щоб структурувати свої фотознімки, розділити їх по папках, необхідно:

1. Увійти до розділу «ФОТО» на своїй сторінці.

2. Перейти до категорії «ФОТОАЛЬБОМИ».

3. «Створити фотоальбом» і присвоїти йому назву.

4. Завантажити новий фотоальбом свої фото, використовую дану покрокову інструкцію todid.ru з самого початку, або скористатися функцією «ПЕРЕМІСТИТИ ФОТО» (на кроці №5 або вже пізніше), після їх додавання на сайт.

В цілому, тепер ми знаємо, що додати фото в Однокласники не так складно, як здавалося. А опубліковані фотознімки вже зможуть переглядати друзі і гості Вашої сторінки.

Короткий опис статті: однокласники фото Однокласники – найпопулярніша соціальна мережа Рунету, де можна викласти свої фото на огляд друзів, колег, родичів, однокласників і всіх інших користувачів, які заходять на Однокласники, фотографії, додати, фото», todidru, друзів, щоб, необхідно, можна, даної, просто, альбоми, переглядати, •Додати, доведеться, початку, фотоальбом, тільки, фотознімки, «ФОТО»

Джерело: Додати фото в Однокласники: покрокова інструкція » ЩО РОБИТИ

Також ви можете прочитати