• Новости

  Додати фото в Однокласники: покрокова інструкція . ЩО РОБИТИ: є

  11.06.2016

  IT / Комп’ютери » Додати фото в Однокласники: покрокова інструкція

  Переглядів: 37186 | 14-10-2013, 12:39

  Однокласники – найпопулярніша соціальна мережа Рунету, де можна викласти свої фото на огляд друзів, колег, родичів, однокласників і всіх інших користувачів, які заходять на сайт. Якщо профіль учасника закритий від сторонніх (як це робиться, ми писали в попередній статті сайту todid.ru ), то переглядати фотографії, коментувати і оцінювати їх зможе тільки вузьке коло друзів. Якщо ж подібні обмеження не стоять, то (за замовчуванням) викладені фото будуть доступні для перегляду та скачування всім.

  Додати фото в Однокласники

  1. Для початку необхідно авторизуватися в системі (сайт www.odnoklassniki.ru ), ввівши свій унікальний ЛОГІН і секретний ПАРОЛЬ.

  2. Як тільки ми потрапляємо на свою сторінку, переходимо до розділу «ФОТО», де тиснемо «Додати фото».

  3. Тепер, щоб додати фото в Однокласники, необхідно завантажити з комп’ютера в мережу. Для цього тиснемо «Огляд…», відшукуємо файл в папках свого ПК (ноутбука або планшета ), підтверджуємо вибір – «Відкрити».

  4. Після того, як потрібні фотографії готові до завантаження, необхідно клацнути мишею по опції «Завантажити».

  Примітка: завантажувати фотографії можна лише в форматах JPG, GIF, PNG, слідкуючи, щоб вага окремої фотки не перевищував 20 Мб. В іншому випадку завантаження не вдасться і операцію доведеться повторити. За один раз можна додати 20 файлів з фото.

  5. Коли фото завантажаться на Однокласники, користувач може:

  • Перемістити фото в інші альбоми;

  • Відзначити на фото друзів;

  • Додати опису до фото;

  • Використовувати в якості особистого фото на головній (зробити аватаркою);

  • Видалити;

  • Додати ще фото (повторивши дії даної інструкції).

  Примітка: не забувайте, що всі фотографії, які нам вдалося додати на Однокласники таким чином потрапляють в альбом «Особисті фото». А от щоб структурувати свої фотознімки, розділити їх по папках, необхідно:

  4. Завантажити новий фотоальбом свої фото, використовую дану покрокову інструкцію todid.ru з самого початку, або скористатися функцією «ПЕРЕМІСТИТИ ФОТО» (на кроці №5 або вже пізніше), після їх додавання на сайт.

  Короткий опис статті: однокласники фото Однокласники – найпопулярніша соціальна мережа Рунету, де можна викласти свої фото на огляд друзів, колег, родичів, однокласників і всіх інших користувачів, які заходять на Однокласники, фотографії, додати, фото», todidru, друзів, щоб, необхідно, можна, даної, просто, альбоми, переглядати, •Додати, доведеться, початку, фотоальбом, тільки, фотознімки, «ФОТО»

  Джерело: Додати фото в Однокласники: покрокова інструкція » ЩО РОБИТИ: є готова відповідь!

  Також ви можете прочитати