Дизайн кімнати для дівчини, 63 фото, для маленької кімнати, для дівчини

19.02.2017

Як правильно підібрати дизайн інтер’єру кімнати для дівчини?

Коли дівчинка зростає, досягаючи підліткового віку, батькам варто подумати про зміну інтер’єру її кімнати, яка до цього часу була дитячою. У дівчини свої потреби: розташувати немаленький гардероб, розставити косметику, тому до зміни інтер’єру слід поставитися дуже відповідально. Дизайн кімнати для молодої дівчини відрізняється від інтер’єру кімнати дитини або батьків.

Грамотне зонування приміщення кімнати для дівчини

Основним завданням дизайнера або батьків, які вирішили самостійно допомогти дочці змінити профіль з дитячої кімнати на підліткову, є грамотне зонування приміщення.

Одна кімната повинна поєднувати в собі кабінет, спальню, вітальню і гардеробну. Тому потрібно детально продумати кожну зону, щоб в кінцевому результаті вони гармоніювали один з одним.

Для цього можуть використовуватися перегородки з гіпсокартону або пересувні перегородки на роликах.

Гіпсокартонні перегородки дозволяють робити різні ніші, арки і фігурні виїмки різних розмірів і форм.

А пересувні перегородки дають можливість легко і в будь-який час можна вносити коректування в інтер’єр кімнати. Зручним способом зонування кімнати є поділ простору кімнати шторами. Такий підхід дозволяє швидко оновити інтер’єр, не вдаючись до кардинальних переробок. А грамотне використання стельових світильників, бра на стінах, торшера дозволить в темний час доби оригінально виділяти кожну зону за допомогою світла.

Відео: Кімната для дівчинки-підлітка

Робоча зона в інтер’єрі

Будь дівчинка-підліток школяркою або студенткою, їй у будь-якому випадку знадобиться навчальна зона. У ній має перебувати комп’ютерний, він же робочий стіл, книжкові полиці — все те, що необхідно для навчання і налаштовує на робочий лад.

Робоча зона повинна добре освітлюватися.

Можна поставити мольберт для малювання або креслення, поставити глобус, повісити карту світу.

Відокремити робочу зону від, наприклад, зони відпочинку допоможуть стелажі, встановлені по периметру з двох сторін столу.

Конструкції з металу і скла не будуть перешкоджати допуску світла і дозволять розкласти необхідні для навчання предмети.

Зона відпочинку

Дизайн кімнати для дівчини, 63 фото, для маленької кімнати, для дівчини
Зоною відпочинку для дівчини виступає спальне місце. Якщо кімната невелика, то можна поставити збірну диван-ліжко, вдень вона ідеально підійде для прослуховування музики, перегляду телевізора і прийому гостей, а вночі легко перетворитися місце для сну. Спальну зону найкраще обмежувати ширмою у випадку з диваном і балдахіном у випадку з ліжком. В обох випадках можна використовувати пересувні перегородки, які не тільки відокремлять зону відпочинку від решти простору, але і допоможуть урізноманітнити інтер’єр кімнати.

Дизайн кімнати для дівчини, 63 фото, для маленької кімнати, для дівчини
Дизайн кімнати в маленькій квартирі, не менш важливий для дівчини, ніж дизайн ванної кімнати в хрущовці. тому підходити до вирішення цього питання також стоїть дуже акуратно.

Щоб дівчина в підсумку залишилася задоволена інтер’єром своєї кімнати, вона повинна мати не ординарний дизайн, щоб втілити це в життя варто переглянути варіанти комбінування шпалер .

Інтер’єр спальні в сучасному стилі для дівчат, поєднує в собі все необхідне прекрасній половині людства, що саме, дізнаєтесь тут .

Гардеробна зона

Сучасну дівчину без великого гардероба важко уявити, а значити у кімнаті обов’язково повинна бути створена зона, де юна модниця зможе розміщувати свій одяг, білизну і взуття. Сучасні інтер’єрні рішення пропонують різні варіанти створення гардеробних.

Короткий опис статті: мобільні номери дівчат Дизайн кімнати для дівчини – це спосіб самовираження. Адже ніщо не викликає в жіночому серці настільки трепетне почуття. Правильний підхід до підбору дизайну – половина успіху, а досягти його ми вам допоможемо.

Джерело: Дизайн кімнати для дівчини — 63 фото, для маленької кімнати, для дівчини-підлітка, вибір шпалер, поради

Також ви можете прочитати