Дивитися телеканал Новий канал онлайн прямий ефір безкоштовно

19.02.2017

Дивитися телеканал » Новий канал онлайн

Канал «Новий канал» — це суспільний український телеканал. До роботи приступив ще в лютому 1998 року, але засновники вважають, що день народження у нього — 12 липня 1998 року. Це значуща подія приурочили до дати – першій онлайн трансляції. З нього і почалася історія улюбленого телеканалу. Спочатку дивитися онлайн «Новий канал» могли лише жителі міста Київ. А вже з наступного року він почав розширюватися і вже транслювався в шосте областях, а через рік ще сімнадцяти великих містах. В кінці року «Новий канал» став вже супутниковим. Всі телеканали подають себе по-різному, «Новий канал» з першого дня своєї роботи позначив себе, як обласний телеканал. Для активних і креативних людей, які ніколи не стоять на місці і цікавляться чимось новим. Він дуже швидко розвивався і набирав популярність.

Тут можна подивитися розважальні шоу, фільми, мультфільми, телесеріали і багато інших цікавих передач. Цільова аудиторія цього каналу — це населення великих міст. У 2012 році цей він став лідером серед переглядів людей у віці 14-25 років. І довів, що його позиції правильні.

З кінця 1999 року, канал «Новий канал» став розширювати свої території і вийшов за межі міста Київ. Вже в березні 2001 року він перейшов на постійне транслювання, потрібно зауважити, що також першим в країні. Це перший український канал, який у своїй роботі став часто використовувати прямі ефіри.

Самими відомими і популярними є телеведучі, які асоціюються з цим каналом: Сергій Притула, Олександр Педан, Андрій Шабанов, Олена-Крістіна Лебідь, Вадим Абрамов, Ганна Жижа, Тетьяна Бобрикова та багато інших не менш відомі і всіма улюблені.

Всі, хто молодий душею і має активну життєву позицію, дивляться онлайн канал «Новий канал», де завжди можна знайти щось цікаве і особливе саме для себе. Він не перестає дивувати своїх глядачів новими цікавими та креативними передачами і серіалами. Напевно, тому він такий популярний. Якщо ви обрали саме «Новий канал», то точно зможете підібрати щось цікаве для себе і не залишитеся розчарованими.

Буферизація може займати від 5 до 30 сек. Зачекайте цей проміжок часу, якщо програма не працює, або спостерігаються часті буферизації, значить швидкість вашого підключення нижче необхідної. Для стабільного перегляду рекомендується канал інтернету від 512 Кбіт/с.

Додати коментар

Світлана said: Вороніних прибрали і смотроеть нічого на новому каналі. порожній канал. 1 рік, 5 місяців тому 0 Likes

Короткий опис статті: безкоштовний сайт знайомств україна Канал «Новий канал» один з найвідоміших і популярних українських телеканалів, дивитися онлайн який можна всією сім’єю.

Джерело: Дивитися телеканал » Новий канал онлайн прямий ефір безкоштовно

Також ви можете прочитати