Дивитися серіал Шерлок. Sherlock 1 сезон онлайн безкоштовно

11.06.2016

Шерлок

Дата публікації на сайті: 11.08.2012

Дедукція, і нічого крім дедукції!

Дата публікації на сайті: 11.12.2012

Починав дивитися цей серіал з неабиякою часткою скепсису.

цю працю телевізійників, здається, сподобався б навіть самому творцеві образу найвідомішого в світі детектива. Сказати по правді, починав дивитися цей серіал з неабиякою часткою скепсису, не розраховуючи побачити щось гідне. Проте після години я прийшов до висновку, що це шоу займе-таки своє місце в списку моїх улюблених фільмів. Що ж мені в ньому так сподобалося?

Пункт перший. Час дії – наші дні. А значить, присутні всі блага цивілізації, доступних сучасній людині. Комп’ютер, інтернет, «щебеталка» та інше. Можна подумати, що це скоріше повинно зашкодити серіалу, ан немає. Так навіть він навіть цікавіше виглядає. До речі, сам Шерлок зазнав процедуру омолодження – йому тепер десь 25-30 років, а його братика Майкрофту, відповідно, 30-40.

Пункт другий. Сюжет. Зрозуміло, що нічого наднового від ідеї очікувати не доводиться. В основі серіалу лежать незабутні історії авторства Конан Дойля, однак сценаристи все-таки не даремно їдять свій хліб. Вони відмінно попрацювали над сучасною адаптацією, а кожен епізод включає відразу з десяток справ, які паралельно розгадує сищик. Знавці і шанувальники творінь письменника не без задоволення відзначать численні подібності з першоджерелом. Кожна серія нагадає конкретний оповідання чи роман.

Пункт третій. Персонажі. Центрові фігури тут, ясна річ, дві. Холмс… ось це дійсно справжній Холмс. Нічого спільного з тим, що з цього героя постійно намагаються зробити західні кінематографісти. Його не перетворили в черговий раз в плейбоя іл супергероя. Він такий, яким і належить бути сищикові екстра — класу: цинічний інтелектуал, поглинений своєю роботою, замкнутий і кілька відгороджений від зовнішнього світу. Мені сподобалося, що глядачеві детально розжовують хід думки Шерлока, те, які факти і події він помічає, його логіку і висновки. Якщо Холмс зроблено ідеально, то з Ватсона зробили другорядну фігуру, можна навіть сказати, збиткову, хоч і не позбавлене певної частки чарівності. Він ледве встигає за своїм товаришем, не завжди розуміючи, про що взагалі говорить Шерлок, і як він приходить до своїм геніальним умовиводів. Ще можна згадати головного лиходія Моріарті – абсолютно недоумкуватого фанатика і безпросвітного лиходія. Виглядає він трохи безглуздо, але як ще може виглядати одержимий чоловік.

Пункт четвертий. Музичний фон. Це, звичайно, не відома всім нам класика жанру, миттєво викликає яскраві асоціації з Холмсом, але теж зроблено цілком пристойно.

Поглянути хоча б на першу серію рекомендую усім без винятків, навіть якщо ви ніколи раніше не відкривали жодного твори Конан Дойля.

Автор: Родькіна Майя Тихонівна

Короткий опис статті: шерлок Серіал Шерлок » від телеканалу ВВС заснований на роботах сера Артура Конан Дойля, але дія перенесена в наш час. Військовий лікар, герой війни, повертається додому з Афганістану після поранення і знайомиться з дивним, але харизматичним генієм… шерлок, шерлок дивитися, шерлок онлайн, шерлок дивитися онлайн, шерлок безкоштовно, серіал шерлок, шерлок онлайн безкоштовно, шерлок дивитися безкоштовно, шерлок дивитися онлайн безкоштовно

Джерело: Дивитися серіал Шерлок / Sherlock 1 сезон онлайн безкоштовно

Також ви можете прочитати