Динамо Київ від Шурика, всі про футбол України та світу

21.01.2016

Новини

Увесь архів публікацій сайту

Сайт «Динамо Київ від Шурика» — ресурс, створений для вболівальників київського «Динамо» і просто любителів футболу. Пріоритет видання новини про «Динамо» (Київ), збірної України, українському футболі. При цьому не залишаються осторонь основні події світового футболу.

Dynamo.kiev.ua — один з перших web-ресурсів України, присвячений тематиці футболу. Утворений у квітні 1998 року. Практично відразу даний сайт «Динамо» залучив на свої сторінки не тільки динамівських уболівальників, але і просто тих, хто не мислить своє життя без світу футболу. Аж до 2007 року сайт «Динамо Київ від Шурика» стабільно був найкращим українським спортивним ресурсом по відвідуваності. В даний видання входить в ТОП-5 спортивних сайтів країни.

Довгий час основним місцем для палких суперечок і дискусій на сайті залишалася так звана гостьова книга — «Стіна», але в 2008-му році, в рамках модернізації ресурсу, на сайті були запущені «Блоги» — з тих пір кожен вболівальник київського «Динамо» і просто любитель футболу, зареєструвавшись на dynamo.kiev.ua, автоматично отримує можливість вести свій блог.

Український футбол висвітлюється на сайті за двома різними напрямами — новинна складова, а також актуальні турніри: чемпіонат України, першість першої ліги, турнір дублерів.

Особливу нішу на сайті займає тема збірної України — виступ команди у відбіркових та фінальних частинах чемпіонатів світу та Європи висвітлюється в повній мірі як з точки зору подачі новин, так і в рамках матчів національної команди в турнірах.

Матчі за участю київського «Динамо» і збірної України висвітлюються на dynamo.kiev.ua повною мірою — від передматчевих коментарів і новин, до текстового он-лайн репортажу та оперативного розміщення відразу після гри прес-конференцій тренерів і флеш-інтерв’ю гравців.

Не залишається «Динамо Київ від Шурика» і без ексклюзивних матеріалів. Однією з «фішок» сайту є рубрика «Розбір польотів», в рамках якої з експертом ресурсу провдится мультимедійний розбір кожного єврокубкового матчу київського «Динамо», а також центральних поєдинків команди у внутрішніх футбольних турнірах України. Крім того, на сайті регулярно подаються ексклюзивні фоторепортажі з відкритих тренувань «Динамо» (Київ) і збірної України.

У грудні 2012 року сайт «Динамо Київ від Шурика» отримав нагороду як кращий сайт футболу України в рамках проекту «Вікторія футболу» (номінація «Найкраще футбольне видання України за 20 років»).

Короткий опис статті: однокласники юа Сайт ФК Динамо Київ та збірної України з футболу. Новини футболу України та світу. Інтерв’ю, прес-конференції, онлайн матчів, репортажі з тренувань. Динамо, Київ, Сашко, футбол, Україна, світ, спорт, клуб, футбольний, збірна України, фото, відео, онлайн

Джерело: Динамо Київ від Шурика — все про футбол України та світу

Також ви можете прочитати