Де знайти скачаний файл

19.02.2017

Де знайти скачаний файл

Файли, ау! Кожен користувач персонального комп’ютера хоча б раз у своєму житті завантажував який-небудь файл з Інтернету. Це може бути текст, зображення, аудіозапис, відеозапис. Вибравши і скачавши потрібну інформацію, недосвідчений користувач потім довго шукає місце, де зберігаються файли.

Де знайти скачаний файл

Як знайти скачані файли

Він переглядає вміст декількох десятків папок в надії відшукати завантажений матеріал, але, витративши дорогоцінний час даремно — ні один файл так і не був знайдений, – кидає це стомлююче заняття і приходить до думки, що скачати потрібний матеріал не вдалося.

насправді ж, якщо під час завантаження файлів система працювала в штатному режимі і антивірусний захист не подавала сигналів про загрозу зараження, і з’явилася інформація про завершення процесу завантаження, то викачаний файл успішно. Тепер його потрібно просто знайти.

Як правило, всі початківці користувачі завантажують інформацію з мережі Інтернет за допомогою якого-небудь браузера – програми для перегляду Інтернет-сторінок. Найбільш поширені браузери: Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari. Більш просунуті користувачі для скачування файлів використовують спеціальні програми. Однак і браузер, і програма завантажують файли в певне місце.

Інструкція з пошуку

Якщо користувач завантажує файли з допомогою браузера Internet Explorer, який знаходиться за замовчуванням у складі операційної системи Windows, то шукати завантажений файл потрібно так:

  • для Windows XP: C:\Documents and Settings\Ім’я користувача\Мої документи\Завантаження,
  • для Windows 7: C:\Users\Имя користувача\Downloads.

Варто відзначити, що ці місця не дуже зручні для зберігання завантаженої інформації, так як вони розташовані на диску С, тобто там же, де операційна система. У разі збою її роботи і необхідності переустановки весь вміст цих папок буде остаточно видалено. За бажанням в цілях запобігання цього можна створити особливу папку для всіх завантажень й налаштувати свій браузер на закачування файлів саме в цю папку.

Ще до початку скачування файлу в цьому браузері можна зберегти файл у зручне місце, натиснувши на кнопку «Зберегти як». У новоствореному вікні треба вибрати потрібну папку і натиснути «Зберегти». Якщо була натиснута кнопка «Зберегти», то питання: «Куди зберігся файл?» – можна вирішити так: зайти в налаштування браузера, вибрати рядок «Подивитися завантаження», і серед усього списку закачаних в різний час записів можна відшукати свіжу інформацію.

При використанні браузера Opera для завантаження файлів потрібно діяти точно так само. А ось з браузером Mozilla Firefox справа йде трохи складніше. В цьому випадку для пошуку закачаної інформації потрібно в меню браузера знайти графу «Інструменти», а в ній вибрати рядок «Завантаження» і в даному вікні знайти потрібний файл. Google Chrome зберігає завантажену інформацію на своїй панелі управління, розташованої в низу сторінки, або ж її можна знайти в списку, вибравши в пункті «Налаштування» рядок «Завантаження».

Тимчасові файли і програми

Якщо файл був завантажений з допомогою програми Torrent, то його можна знайти в папці «Мої документи» або в папці «Завантаження» або самостійно визначити місце збереження завантаженого файлу, зайшовши в налаштування програми.

Практично всіх початківців користувачів цікавить також питання про місце зберігання тимчасових файлів. Воно буде залежати від їх характеристики. Наприклад, тимчасові файли будь-яких програм автоматично зберігаються на те жорсткому диску, де знаходиться операційна система: диск З — папку «Documents and Settings» — папка «Ім’я користувача» — папка «Local Settings» — папка Temp». Це при наявності встановленої програми Windows XP. Для Windows 7 і Windows Vista пошук буде виглядати трохи інакше: диск C – папка «Users» — папка «Ім’я користувача» — «Local Settings» — «Temp».

Тимчасові файли браузера легко знайти, пройшовши за наступним ланцюжком: диск С:\иѕегѕ\Имя користувача\Local Settings\Application Data\Назва браузера. Якщо ж файл так і не був виявлений, але в пам’яті залишилася хоча б кілька слів з його назви, то можна скористатися звичайним пошуком системи Windows через меню «Пуск».

Короткий опис статті: як знайти файл на комп’ютері Мати підключення до глобальної мережі передбачає систематичне завантаження яких — або файлів. Що ми, користувачі успішно і робимо. Але, початківці юзери

Також ви можете прочитати