Де знайти дівчину своєї мрії?

06.06.2016

Де знайти дівчину своєї мрії?
Де знайти дівчину своєї мрії?

Дуже часто багато мене питають «а де знайти хорошу дівчину»? Таку, щоб… красива, не дурна, з фігуркою… цікаву в спілкуванні. Таку, щоб полюбила не за гроші і не за машину, яка не буде з першого дня клянчити подарунки і тріпати нерви, що ось її подруги Наташі – хлопець подарував нову машинку, а ти її досі тільки на своїй возиш. Яка не буде нудно сидіти вдома і нити що не любить вечірки, особливо коли у тебе гарний настрій і хочеться відірватися. Яка не буде тупо ревнувати до кожного стовпа і влаштовувати істерики на порожньому місці. Яка буде розуміти і не діставати. Яка буде мати свою думку, але й прислухатися до твого. Щоб не плескала очима, роблячи нескінченно втрачений вид, коли ти з одним обговорюєш «свої» питання. Де та, з якою не соромно з’явитися в будь-якому суспільстві? Де твоя єдина, до якої приємно повертатися додому? Де та, про яку хочеться піклуватися та оберігати? Думаєте таких вже не залишилося? Усі дівчата корисливі та бездушны? Насправді все не так вже погано.

Де знайти дівчину своєї мрії?
Я не буду зараз розповідати про душевну красу не дуже симпатичних дівчат і про те, що перш ніж робити висновки її краще дізнатися і тому подібне. Я хочу розвинути іншу тему.

А може ви не там шукаєте? У мене багато знайомих, що дозволяє мені скласти певний рейтинг.

Ну, природно, що першим у списку – інститутські роки, інститутські весілля, далі звичайно службові романи і пошук другої половинки серед колег – ну це здебільшого для ледачих. Щоб далеко не ходити і довго не шукати. Якщо ж вищенаведені способи вже прошели повз вас, то починаємо ходити з друзями по клубах, невеликим тусовок і так далі, визначаючи тим самим, що всі жінки продажні, ледачі, легкодоступні і корисливі. І знайти серед них можна тільки ляльку з накладними нігтями, віями, волоссям і переконатися для себе — що «ваша розумниця» ні за що в таких місцях вештатися не має. Ще один спосіб – Інтернет. Варіантів багато, як в іншому і результатів. Один мій товариш листувався з однією дівчиною, ніби і сподобалася фотографія і в спілкуванні – супер, але зустрілися і щось не те. трохи пізніше розберемо чому… Після цього випадку став відразу зустрічатися, не витрачаючи час на листування з розкриттям один одному душ. Відвідавши близько 20 побачень – остаточно переконався в тому, що на сайтах знайомств розміщують оголошення або зовсім зневірені, або вкрай дивні натури. Загалом може і є там щось хороше, але вибірка надто велика і якщо з кожної ще хоча б по разу сходити в кав’ярню – від кави почнеться короста.

Розглянемо мінуси наведених варіантів… Про інститути і роботу вже говорили – це варіант для ледачих, причому як для дівчат (про це як-небудь іншим разом) так і для чоловіків. Варіант з клубами і тусовками – можна знайти симпатичну дівчину, можливо з деякими матеріальним забезпеченням, напевно товариську… але от дійсно розумні, працьовиті і цілеспрямовані, як правило на такі заходи не часто заглядають, т. к. здебільшого не вистачає часу і сил, та і йти на них одного. або з подружкою для них здається трохи не солідним. Варіант з Інтернетом мені взагалі найменше симпатичний – поясню чому. Ні, не тому що там одні невдахи і зневірені… ні… просто, коли пишеш повідомлення – є час подумати, що-то можна переписати… перефразувати… як-то більше часу на формування відповіді. При безпосередньому ж спілкуванні – ти говориш перше, що спадає тобі на думку, і як кажуть «слово не горобець – вилетить не піймаєш». Що вилетіло щось вилетіло. І якщо в листах ми блищали дотепністю, то при зустрічі несемо якусь дурницю, і створюємо дискомфортну ситуацію і себе і співрозмовника, тим самим породжуючи бажання швидше за все це закінчити.

Так що ж? Що робити і де шукати? Давайте міркувати логічно… якщо ми хочемо щоб дівчина була цікава, товариська, утворена, цілеспрямованою, то відповідно ця дівчина повинна працювати. Тепер запитання – де і ким вона повинна працювати? Якщо ви хочете, щоб у неї була своя матеріальна база, щоб без всяких м/п (і нема чого приховувати, адже багато хто з вас бажають частіше бачити принцесу, а не попелюшку) – тоді вибираємо більш високооплачувані професії і більш солідні організації.

А ось тепер моє невелике оповідання… Багато цілеспрямовані, самостійні дівчата, які звикли розраховувати тільки на себе, не дозволяють собі клянчити подарунки, розумні і відповідальні, здебільшого цікаві не тільки внутрішньо, але й зовні, мають смак і власну думку – практично живуть на своїй роботі! Відсоток незаміжніх дівчат серед вищого та середнього менеджменту провідних компаній – катастрофічно високий! Іноді стає щиро шкода, коли розумниця, красуня, викликає заздрість колег – насправді самотня і нещасна. Вона ставати об’єктом уваги багатьох одружених колег, тим самим ще більше розвиваючи у себе депресію. Вона заривається у своїй роботі, щоб заглушити самотність і тугу. Вона робить кар’єру, але це швидше для неї стає спортивним інтересом, а не нав’язливою ідеєю. У народі побутує думка, що такі кар’єристки – моторошні стерви і ні будинок, ні сім’я їм не потрібна, оскільки у них затяжний роман з власною роботою. Скажу вам – це далеко не так. З таких трудяг виходять прекрасні дружини і люблячі матері, тому що у них є мудрість і самостійність, вони вміють приймати рішення і нести відповідальність. У них завидний коло спілкування, належний авторитет і повагу колег. У них немає тільки одного, і як правило – сім’ї. Серед тих з ким я працюю – таких вагон і маленький візок. У їхніх вікнах завжди горить світло, навіть коли робочий день закінчиться 3 години тому. Для них катастрофою є відсутність роботи, коли всі справи перероблені і в голову лізе думка про те, що треба йти додому, а не хочеться…. Бо не було до кого.

І те, що мене надихнуло написати цю статтю – це весілля однієї з колег! Їй вже за 30 і нарешті то вона вийшла заміж за прекрасного людини і скоро піде в декретну відпустку. Вона щаслива, і хоча Світлана й є керівником бізнес-подраздения великого банку, вона зрозуміла, що є щось важливіше роботи. Тепер вона йде додому вчасно. Її забирає чоловік. Вона все встигає і вона безмежно щаслива.

А знаєте як вони познайомилися? Вона виходила пізно з роботи, а він заїхав в банкомат – вони зіткнулися на сходах і її втомлені очі здалися йому дуже красивими, а погляд впевненим і, як він сам описав — «живим, а не порожнім». У нього не виникло іншого бажання, окрім як запропонувати підвести її додому. Між іншим вона відмовилася і скористалася службовим автомобілем, але Сергій поїхав слідом за нею і вже біля будинку спробував запросити Світлану на вечерю. Але і тут вона відмовилася. Зате на наступний день він приїхав до банку з великим букетом квітів і чекав закінчення її робочого дня близько трьох годин.

Звісно на службовій машині Світлана більше не їздить, але і не змушує чоловіка так довго її чекати. А Сергій сказав на весіллі фразу від якої закрутиться голова у будь-якої дівчини в будь-якому віці, він сказав «я так довго тебе шукав»… мені здається ми всі навіть розплакалися, так зворушливо це було.

Так от, молоді люди, ПОСПІШАЙТЕ! Ваші половинки вже засиділися на роботі і їх пора відвезти додому!

Опубліковано: 01-13-2010

Стаття: Де знайти дівчину своєї мрії?

Короткий опис статті: де можна знайти дівчину Дуже часто багато мене питають «а де знайти хорошу дівчину»? Таку, щоб… красива, не дурна, з фігуркою… цікаву в спілкуванні. Таку, щоб полюбила не за гроші і не за машину, яка не буде з першого дня клянчити подарунки і тріпати нерви… відносини, знайомства, де знайти дівчину

Джерело: Де знайти дівчину своєї мрії?

Також ви можете прочитати