ddv-shop.com

21.08.2015

Група компаній ДДЗ

ddv-shop.com
Цей Інтернет ресурс створений групою компаній ДДЗ для об’єднання можливостей усіх учасників групи. Він призначений для Вас, якщо:

Ви будуєте з пінобетону

На жаль, не дотримання технологій, призвело до того, що на ринку представлено дуже велика кількість пінобетону дуже поганої якості. В результаті, споживач побоюється працювати з пінобетоном. Ми намагаємося контролювати якість всього пінобетону, представленого в нашому магазині. Однак, ми не в змозі контролювати кожну угоду, чинену учасниками групи. Постарайтеся повідомляти нам про всіх випадках не відповідності якості, заявленого в реченні і отриманого реально.

Ви виробляєте пінобетон

Ми постаралися зібрати в одному місці, все необхідне для стабільної спокійної роботи. Якщо Ви не знайшли потрібного Вам товару, напишіть нам — ми постараємося врахувати це. Крім цього, Ви можете виставити в магазині свої вироби з пінобетону.

Вам потрібно виготовити пінобетон

У нас Ви зможете знайти все, що необхідно для максимально швидкої організації будь-якого виробництва виробів з пінобетону, не залежно від того, збираєтеся Ви робити пінобетон для будівництва свого будинку або Ви маєте намір розгорнути велике виробництво. Практично всі товари знаходяться на складі. Саме це дозволяє Вам отримувати обладнання і компоненти максимально швидко.

Короткий опис статті: однокласники фото

Джерело: ddv-shop.com

Також ви можете прочитати