• www.однокласники

  DataLife Engine

  31.01.2016

  Придбання і оплата скрипта

  Шановні вебмастера хочемо для вас зробити невелике доповнення. Перш ніж звернутися з яким-небудь питанням в службу підтримки скрипта, переконайтеся, що ви ретельно прочитали документації по скрипту і не знайшли там для вас необхідного відповіді. Ми залишаємо за собою право ігнорувати запитання, що надійшли до нас від користувачів, що використовують некомерційну версію скрипта або не сплатили ліцензію, що включає в себе службу технічної підтримки. Ви можете придбати один з двох типів ліцензії на DataLife Engine за вашим бажанням:

  — Базова ліцензія. Вартість даної ліцензії становить: 59$. При придбанні даної ліцензії ви також отримуєте можливість отримання безкоштовно нових версій сценарію протягом одного року .

  — Розширена ліцензія. Вартість даної ліцензії становить: 78$. При придбанні даної ліцензії ви отримуєте все, що входить в базову ліцензію, а також додатково входить служба технічної підтримки скрипта і дозвіл на зняття копірайтів на скрипт з користувацької частини (видимої для звичайних відвідувачів сайту).

  Термін дії ліцензії становить 1 рік. протягом якого ви безкоштовно будете отримувати всі наступні версії скрипта і оновлення, а в разі придбання розширеної ліцензії, і тех. підтримку. Після закінчення терміну ліцензії ви можете його продовжити, або використовувати довічно безкоштовно актуальну на той момент часу версію скрипта. У випадку якщо ви захочете продовжити ліцензію для отримання нових версій сценарію, то вартість продовження ліцензії на рік, становить 39$

  dle-news.ru/price.html

  Пам’ятайте, що ліцензія видається лише на один домен (проект) і не може використовуватися на інших сайтах, а також заборонена передача вашого файлу ліцензії третім особам.

  З повагою,

  SoftNews Media Group

  Короткий опис статті: www.однокласники Демонстраційна сторінка движка DataLife Engine DataLife, Engine, CMS, PHP движок

  Джерело: DataLife Engine

  Також ви можете прочитати