Чорна магія, як спосіб приворожити дівчину. Перевірена відьма Алла!

19.02.2017

Якщо хочеться приворожити дівчину

Як приворожити дівчину в домашніх умовах?

За такого роду приворотами краще всього звернутися до старовинних обрядів, які найкраще проводять досвідчені маги.

І запам’ятайте під лежачій камінь вода не тече».Тому після привороту, намагайтеся частіше стикатися з дівчиною, потрапляти їй на очі.Це потрібно не тільки для того,щоб вона стала частіше бачити вас і звертати уваги, але і для того,щоб ваші енергетичні поля починали звучати на одній хвилі, це підсилить дію змови.

Якщо хочеться приворожити дівчину :

Змови на приворот дівчата

  1. Сам приворот виглядає наступним чином :

рівно о 12 годині ночі візьміть фото своєї коханої, повернувшись в обидві
сторони навколо себе і вимовте слова заклинання.

Слова потрібно завчити, при цьому читаючи їх повертайтеся на всі сторони світу і думайте про свою обраницю. Ви повинні чітко уявити дівчину, відчути її запах і тепло.

2. Суть другого методу виглядає наступним чином. покласти на землю фото і наступити ногою на нього при цьому промовляючи слова закляття. Максимальний ефект магічного впливу вдасться досягти, якщо ви будете впевнені в тому, що заклинання подіє. Змова не наводжу, вже це знайдіть самостійно.

3. Третій спосіб передбачає використання більш таємних знань .

протягом тижня, починаючи з суботи перед тим як ви лягаєте спати, вимовляєте слова заклинання. На молодий місяць взяти м’якушка хліба, який Ви носили під пахвою чотири дні, змішайте його зі своєю спермою.

Після, волосся дівчини потрібно спалити до тла, а отриманий попіл з’єднати з пелюстками троянди червоного кольору і м’якушкою з хліба, залити все це потрібно натуральним вином, після цього процідіть вино через марлю і распейте його зі своєю дівчиною.

Використовуючи такі способи привороту улюбленої ви зможете домогтися її розташування. Надалі, використовувати приворот повторно не варто, тому як все буде залежати від ваших особистих вчинків, залицянь.

Якщо ваші дії не допомогли вирішити проблему, ви можете написати мені з проханням про допомогу!

Короткий опис статті: як приворожити дівчину Якщо ситуація запущена, то приворожити дівчину допоможе тільки сильне любовне заклинання. Провести на належному рівні цю магічну роботу зможе тільки Приворожити дівчину

Джерело: Чорна магія, як спосіб приворожити дівчину. Перевірена відьма Алла!

Також ви можете прочитати