ЧОМУ НЕ ЗАХОДИТЬ В ОДНОКЛАСНИКИ. Що робити, якщо не можу зайти в Однокласники. Ворушись!

13.09.2015

Як розблокувати ОДНОКЛАСНИКИ – якщо не заходить. Прибрати валідацію, вірус в однокласниках або вконтакте

ЧОМУ НЕ ЗАХОДИТЬ В ОДНОКЛАСНИКИ. Що робити, якщо не можу зайти в Однокласники. Ворушись!
до Речі, не ламайте голову над тим, що робити, якщо не можете зайти на сайт «Контакту» або в Однокласники з робочого комп’ютера. Іноді причина, чому не входить в Однокласники, може бути пов’язана і з технічними роботами на сервері.

Якщо Ви або Ваші друзі зіткнулися з проблемою, що не виходить увійти в однокласники або в контакт, то саме час навести чашечку чаю і запастися трошки терпіння. Все просто, і після прочитання цієї статті, Ви зможете з легкістю розблокувати акаунт однокласників.

2. Другий вид серйозної блокування. Хоча під час реальної валідації ніяких смс відправляти не потрібно. Пам’ятаєте! 1. Зайдіть в папку C:Windowssystem32driversetc. 2. Відкрийте знаходиться там хост-файл за допомогою блокнота. Якщо ваш комп’ютер працює під управлінням Windows XP, то в файлі hosts після коментарів повинен містити тільки один рядок — 127.0.0.1 localhost.

Краще всього перевірити два файли – один як ми бачимо з розширенням txt, а інший зовсім без розширення. Справа в тому, що якщо ви використовуєте браузер Internet Explorer або Mozilla Firefox, то потрібно правити файл hosts без розширення. Якщо браузер Google Chrom, то з розширенням txt. Коротше, краще правити відразу обидва, і тоді напевно позбудетеся від вірусу або так званої валлидации облікового запису. Зверніть увагу! Якщо файл після відкриття має подібний вигляд, потрібно повністю в цьому переконатися.

Підозрілі рядки, що стосуються сайту «однокласники і вконтакте» виділені рамкою. І в першому і в другому випадку Ви потрапите на ресурс яндекса. Також і у кожного ресурсу в мережі інтернет. Але вірус змінив основний файл host вніс інші Ip-адреси для популярних ресурсів, в тому числі і однокласники.ру та інших, як показано на зображенні зверху. І вже після того як вірус змінив цей файл, адреса в браузерною рядку залишається оригінальний, але сайт підставляється фішингових, підроблений, і в теж час повністю ідентичний як дві краплі води з оригіналами.

до Речі! Зверніть увагу. Найважливіше! Щоб прибрати валідацію аккаунта в однокласниках, або як ще його називають – вірус в однокласниках слід привести вміст файлу hosts в нормальний стан, видаливши підозрілі рядки з популярними адресами. Коментарі (все, що знаходиться після решітки #) можна прибрати, а можна і залишити — різниці немає. Якщо ви змінили вміст вказаних файлів (hosts hosts.txt), але все одно не можете зайти в однокласники і на інші популярні сайти, то просто закрийте ваш браузер і запустіть його знову. По всій видимості, збереглася сесія або куки браузера.

Є безкоштовні антивірусні утиліти, завдяки яким можна також виявити і виправити наслідки від яких був заблокований вхід на однокласниках. Перша утиліта називається CureIt! 3. Після завершення сканування зайдіть в меню «Файл – Відновлення системи». 5. Підтвердіть виконання операції і закрийте програму. У 99% цих методів вистачає для розблокування однокласників. Але пам’ятайте, що шахраї постійно покращують свої хитрощі! Будьте уважні на просторах інтернету, і не попадайтеся.

ЧОМУ НЕ ЗАХОДИТЬ В ОДНОКЛАСНИКИ. Що робити, якщо не можу зайти в Однокласники. Ворушись!

Як розблокувати ОДНОКЛАСНИКИ – якщо не заходить. Прибрати валідацію, вірус в однокласниках або вконтакте

наприклад, шахраї запевняють, що є програма, яка накручує оки на вашому акаунті. Але насправді це програма є подібним вірусом, після якого, блокується доступ на сайт однокласників. Ваші живі акаунти. Тут має місце кілька варіантів відповіді. Все залежить від того, з чим пов’язана неможливість відвідувати соцмережу.

Аккаунт заблокований адміністраторами сайту

Якщо комп’ютер не дає зайти на сайт, перевірте налаштування інтернет-з’єднання. По-перше, виключити можливість того, що немає виходу в мережу. Якщо ж підключення встановлено і трафік достатній для завантаження інтернет-сторінок, але зайти на сторінку не виходить, що робити може підказати ваш інтернет-провайдер.

ЧОМУ НЕ ЗАХОДИТЬ В ОДНОКЛАСНИКИ. Що робити, якщо не можу зайти в Однокласники. Ворушись!

до Речі, проблема з виходом в певні місця в Інтернеті може мати і просте рішення. Можливо, фішинг-програма встановила пастку тільки на певний спосіб введення назви сайту і на нього не можна увійти, тільки процитувавши повністю. Якщо неможливо увійти на якусь сторінку в Інтернеті, особливо в соціальну мережу, швидше за все така заборона міститься у файлі hosts на вашому комп’ютері.

тобто ви будете набирати адресу, але неможливо буде зайти на сайт, так як ви опинитеся на іншому, найчастіше порожньому чи підробленому. Видаліть всі непотрібні згадки в цьому файлі. В ідеалі він повинен виглядати як на наведеною картинці. Як варіант, якщо у вас не виходить увійти в аккаунт соціальної мережі або на будь-який сайт, — можна переписати всю папку «etc». Так що це також варіант, що робити, якщо не можу в «Контакт» і в інші мережі потрапити з комп’ютера.

ЧОМУ НЕ ЗАХОДИТЬ В ОДНОКЛАСНИКИ. Що робити, якщо не можу зайти в Однокласники. Ворушись!

Для цього зайдіть в меню «Параметри ПК». Є велика частка ймовірності, що після даної операції вас більше не буде мучити питання про те, що мені робити, якщо я не можу зайти на свою сторінку в Однокласниках. Ще один можливий варіант що робити, якщо ви не можете зайти на сайт — перевірити комп’ютер на наявність вірусів. Зробіть повну перевірку, дозволивши видалення заражених файлів.

Короткий опис статті: зайти в однокласники до Речі, не ламайте голову над тим, що робити, якщо не можете зайти на сайт «Контакту» або в Однокласники з робочого комп’ютера. Іноді причина, чому не однокласник

Джерело: ЧОМУ НЕ ЗАХОДИТЬ В ОДНОКЛАСНИКИ | Що робити, якщо не можу зайти в Однокласники | Ворушись!

Також ви можете прочитати