Чому не відкриваються повідомлення в Однокласниках

05.05.2015

Чому не відкриваються повідомлення в Однокласниках

В Однокласниках не відкриваються повідомлення. Перше. Спробуйте відключити антивірус. Писали, що переустановлювали антвирус Nod 32 і все вирішувалося. Починало все нормально відкриватися і завантажуватися на сайті соціальної мережі Однокласники.

Оновіть (перезавантажте) сторінку, натиснувши клавішу F5 або ctrl+F5.

Якщо сторінка завантажується не повністю, не показує повідомлення, оповіщення, обговорення, то ви повинні бути впевненими, що відображається сторінка, яка починається з адреси: ok.ru/. Якщо початок загрузившегося адресочка якісь цифри або щось схоже на слово odnoklassniki, тоді перевіряйте комп’ютер на віруси утилітою Kaspersky Virus Removal Tool.

Якщо початок адреси правильне, а повідомлення та сповіщення не відкриваються, то радимо очистити кеш і куки браузера. Якщо включений Adblock (блокувальник реклами), відключіть для соціальної мережі і знову спробувати завантажити аккаунт. Також не відкриваються повідомлення – виконайте оновлення до останньої версії браузэр і adobe flash player .

Якщо після виконання перерахованих вище дій нічого не допомогло, повідомлення і обговорення не відкриваються, скористайтеся іншим браузером. Якщо при використанні іншого браузэра відмінно показує повідомлення, обговорення, але дуже хочеться користуватися тим, що не коректно відображає профіль в Однокласниках, рекомендую видалити улюблений браузер і заново встановити його.

як труднощі з відкриттям повідомлення, тоді спробуйте на хвилинку відключити антивірус (тільки не забудьте потім його включити!) і заново завантажити сторінку в Однокласниках. Відмінно запрацювало – поновіть сам антивірус (не його бази, а саму програму до останньої версії.

Не змогли вирішити проблему, використовуючи поради, при цьому ви не перевіряли комп’ютер на віруси, як зазначено у першому пункті, то настійно рекомендуємо це зробити утилітою kaspersky virus removal tool або будь-якою програмою від Касперського.

Все одно повідомлення в Однокласниках не відкриваються

Не дало результату, але ви хочете вирішити це питання — напишіть нам будь-ласка в онлайн допомогу проблему, вказавши що саме ви вже виконали, ми швидко відповімо індивідуально.

Що робити, якщо при спробі зайти на сайт Однокласників ви отримуєте повідомлення про помилку 404 або дані не отримані? Читайте про це в статті чому не завантажуються Однокласники .

Короткий опис статті: в однокласниках

Джерело: Чому не відкриваються повідомлення в Однокласниках

Також ви можете прочитати