Чому не працюють однокласники сьогодні 2016

19.02.2017

Чому сьогодні не працюють однокласники? З якої причини можуть не працювати Однокласники

Переглядів запису: 22331

Дорогі друзі! Якщо у вас є якісь питання чи пропозиції, то ви мене завжди зможете знайти в соціальних мережах:

Поділися інформацією зі своїми друзями:

Всім привіт! На зв’язку з вами Олексій Огнев. Швидше за все ви читаєте цю статтю тому, що у вас просто перестали працювати Однокласники. Просто сторінка бере і не відкривається. Що ж в такому випадку робити? Це перше питання, яке ви можете задати в пошуковій системі. І зараз я спробую описати всі причини, по якій ця соціальна мережа перестає відкриватися, а так само можливі способи усунення неполадок. Готові? Тоді продовжуємо читати…

Чому не працюють однокласники сьогодні 2016

Якщо вас спіткала така біда, то в першу чергу зневірятися не варто, краще підіть погуляйте з дітьми або в гості. Це звичайно ж жарт)) Що ж може стати причиною непрацездатності? Причин насправді багато, і зараз я буду розбирати їх по-порядку і відразу давати рекомендації, як це виправити.

Причина 1, чому можуть не працювати Однокласники — помилка переглядача:

Спробуйте перезавантажити браузер. Якщо після цього Однокласники не заробили, спробуйте відкрити їх в іншому браузері, наприклад Opera, Chrome, Firefox або Yandex.браузері. Якщо і в інших браузерах вони не відкриваються, тоді переходимо до наступної причини поломки.

Причина 2 — Однокласники можуть бути заблоковані у файлі hosts

Якщо ви користувач операційної системи Windows, а швидше за все це так і є, то існує можливість зміни цього файлу іншими програмами або вірусами. За допомогою цього файлу, можуть блокуватися доступ до будь-яких сайтів (я раніше вже писав про це ), але найчастіше блокуються доступ до різних популярних сайтів, яким і є Однокласники. Як це перевірити?

Для початку вам треба відкрити папку, яка містить файл. Відкрийте «Мій комп’ютер», далі «локальний диск З», папка «Windows», в ній папка «system32″, далі «drivers» і в ній уже «etc». А ось в папці «etc» уже і буде перебувати файлик hosts. Який треба відкрити за допомогою звичайного блокнота. Після цього ви повинні побачити наступну картину:

Чому не працюють однокласники сьогодні 2016

Що обведено червоною рамкою — це опис цього файлу. А червоною стрілкою показана одна єдина запис, яка в ідеалі повинна бути. А якщо ж ви виявите там ще, типо ось цього:Чому не працюють однокласники сьогодні 2016

То тоді причина, чому Однокласники не працюють з’ясована. Треба видалити зайві записи (на малюнку вище показано, яким він повинен бути) і зберегти його. А потім перезапустити браузер. І все повинно запрацювати.

Причина 3 — віруси на комп’ютері

Можливо наступний розвиток подій. Ви заходите на свою сторінку, і вам показується напис про те, що ви розсилаєте спам або ваша сторінка зламана. І зазвичай просять відіслати якусь СМС. У такому разі ніколи не відправляйте її. Так, як це звичайний розлучення на гроші. Гроші знімуть, а доступ до Однокласників так і не буде отриманий. Або ще гірше, вони підпишуть вас на платну послугу, яка кожен день буде списувати гроші з рахунку, а може навіть і заволодіють вашою сторінкою. А що ж робити, запитаєте ви? А треба всього лише встановити хороший антивірус і перевірити ваш комп’ютер на віруси. У 99% випадків дана процедура допомагає і Однокласники починають знову радувати вас.

Причина 4 — необхідно очистити кеш браузера

Справді, іноді переповнений кеш може стати причиною непрацездатності якого-небудь сайту. В першу чергу, перебуваючи в браузері, натисніть сполучення клавіш ctrl f5, тобто треба натиснути їх разом. Дана комбінація клавіш почисти швидкий кеш браузера і можливо вже після цього все запрацює. Якщо ж ні, тоді доведеться чистити кеш в настройках браузера. Тільки відразу хочу попередити, що після повного очищення кеша, відбудеться і видалення всіх збережених раніше паролів, тому переконайтеся, що ви всі логіни і паролі знаєте, а потім сміливо вже очищаєте.

Причина 5 — інтернет-провайдер блокує доступ до Однокласників

Якщо ви перебуваєте зараз на роботі і Однокласники у вас не працюють, то швидше за все, доступ до них блокується на рівні інтернет провайдера або адміністратора мережі. Так як керівництво не дуже любить, коли працівники проводять час у соціальних мережах замість роботи. У даній ситуації вам можуть допомогти хороші відносини з системним адміністратором або пляшка хорошого коньяку))

Якщо ви знаходитесь вдома, тоді просто сходіть до сусідів, у яких той самий інтернет-провайдер, і перевірте, чи працює у них. Якщо і у них те ж саме, тоді телефонуйте в технічну підтримку і вимагайте роз’яснень з цього приводу.

Причина 6 — сам сайт Однокласники не працює

Так, таке теж іноді буває, але це трапляється вкрай і вкрай рідко. Так як кожна хвилину простою у них йде в збиток, а збитки як відомо ніхто не любить)

В такому випадку вам просто доведеться трохи почекати і все запрацює. Коли таке трапляється, Однокласники зазвичай замість вашої сторінки показують таке:

Чому не працюють однокласники сьогодні 2016

Тут показана причина непрацездатності,у даному випадку «Технічні роботи». І рада зайти пізніше.

Ніби я спробував розглянути всі можливі причини, чому сайт Однокласники може не працювати в даний момент у вас.

Кому ця інформація здалася корисною, в якості подяки можете натиснути на кнопочки соціальних мереж і буду вам дуже вдячний.

Всім удачі! І менше різних поломок!

Короткий опис статті: в однокласники пошук людей Причини, по яким можуть не працювати Однокласники та їх усунення. Способи відновлення працездатності Однокласників.

Джерело: Чому не працюють однокласники сьогодні 2016

Також ви можете прочитати