Чи можна і як відновити сторінку в ВК після видалення + відео

19.02.2017

Як відновити сторінку в VK (ВКонтакте) після видалення

Зміст

Сторінка ВК заблокована. Що робити?

Іноді адміністрація мережі ВКонтакте блокує/заморожує аккаунт за розсилку спаму та інші порушення правил сайту. Прикро, але це досить часте явище. Якщо це сталося і з вашим акаунтом — не впадайте у відчай. Вирішити проблему можна в 4 кроки:

  1. Переходимо на http://vk.com/restore сторінку відновлення доступу ВКонтакте: в порожній графі вказуємо свій логін для входу в аккаунт.
  2. В цілях безпеки система зажадає ввести прізвище вказану на сайті ВК — вводимо.
  3. Потім з’явиться віконце з знайденої сторінки. Якщо це ваша сторінка — підтверджуємо це.
  4. Останній, але не менш важливий крок — зміна пароля. На номер, прив’язаний до сторінки, протягом 5-10 хвилин повинен прийти код, який необхідно ввести в віконці. І можна створювати новий пароль.

Рада. Процедура розблокування облікового запису абсолютно безкоштовно, тому будьте уважні.

Правда, якщо на вашій сторінці відсутні реальні фотографії — все трохи складніше (не допоможе навіть знання старого логіна і пароля). Крім того, описана вище інструкція не стосується тих, чий аккаунт був заблокований за порушення правил сайту Вконтакте. Система безпеки надішле повну інформацію з вказаною причиною блокування та строком її закінчення. Повернути доступ до свого профілю буде можливо лише після закінчення зазначеного часу.

Відновлюємо віддалений профіль

Для відновлення доступу до віддаленого запису надається строк тривалістю 7 місяців. Якщо всі терміни пройшли — повернути доступ до своєї сторінки вам не допоможе навіть Адміністрація Вконтакте.

Чи можна і як відновити сторінку в ВК після видалення + відео
Якщо сторінка заблокована тимчасово, то відновити її можна буде після зазначеного строку

Процедура відновлення доступу абсолютно безкоштовно і практично миттєва. При цьому мережа збереже всіх ваших друзів, стрічку на стіні і т. д. Для початку заходимо на офіційний сайт Вконтакте і вводимо свій логи і пароль як для звичайного входу. Перед вами відкриється віконце з сумною інформацією про те, що сторінка видалена і активним посиланням із пропозицією відновити її. Натискаємо. Практично миттєво сторінка відкривається в тому вигляді, в якому була видалена з усією інформацією.

Це цікаво. Як підключитися до мережі wi-fi з комп’ютера або телефону, не знаючи пароль

чи Можна відновити видалені повідомлення?

Тут, на жаль, не так все просто як з відновленням запису. Не варто сподіватися на чарівні сайти і компанії, що пропонують зробити чудо за хрусткі купюри — це виключено. Повернути повідомлення можна лише в двох випадках.

Перший. Якщо ви все ще перебуваєте в діалозі і тільки видалили меседж, з’являється віконце зі словами «повідомлення видалено». Досить натиснути на кнопку «Відновити» на віддаленому повідомленні і ви миттєво повернете всі знищені репліки. Але якщо, видаливши повідомлення, ви встигли вийти з діалогового вікна — на жаль, про відновлення можна забути.

Чи можна і як відновити сторінку в ВК після видалення + відео
Після видалення сторінки дається кілька місяців на її відновлення, після чого вона видаляється безповоротно

Другий. Іноді повернути «втрачену» можна за допомогою електронної пошти. Але лише в тому випадку, якщо листування туди дублювалася. Спробуйте переглянути всі листи, надіслані мережею ВК — можливо, вам пощастить.

Щоб уникнути подібних неприємних ситуацій, радимо всю важливу листування дублювати на який-небудь хмарне сховище. Ну, а якщо ви видалили листування «в серцях», то подумайте двічі, перш ніж наступного разу натиснути на кнопку «видалити». Адже в діалогах могла залишитися важлива інформація.

У даному матеріалі ми розглянули проблеми, найбільш часто виникають з аккаунтом соціальної мережі ВК, а також варіанти їх вирішення. Порада наостанок: завжди думайте двічі, перш ніж видаляти будь-яку інформацію. Бажаємо вам приємного спілкування в мережі!

Відновлення видаленої сторінки ВКонтакте — відео

Короткий опис статті: як відновити сторінку в однокласниках після видалення З цієї статті ви дізнаєтеся як відновити сторінку в ВК після видалення або блокування аккаунту. Міститься в статті відео спростить цей процес.

Джерело: чи Можна і як відновити сторінку в ВК після видалення + відео

Також ви можете прочитати