Безкоштовні подарунки в однокласниках . Офіційно!

19.02.2017

Безкоштовні подарунки в однокласниках. Офіційно!

Безкоштовні подарунки в однокласниках . Офіційно!
Друзі, а ви хотіли б дарувати подарунки в однокласниках абсолютно безкоштовно? Мені здається, що є не мало охочих не вкладаючи ні копійки робити приємні сюрпризи своїми рідним і близьким.

У цій статті я наочно покажу, як отримати всі привілеї соціальної мережі однокласники.

Я розповім вам, як ставити оцінку 5+ абсолютно безкоштовно. Покажу яким чином можна набрати бали активності для отримання безкоштовної невидимки або красивих смайликів.

Для початку я хотів би вам нагадати, що всі сервіси в інтернеті, які пропонують вам придбати оки в однокласниках — це розлучення на гроші. Ніколи не вірте не в які накрутки і покупки за межами основного сайту однокласники. Повної халяви не буває. Щоб отримати бажане, потрібно заплатити або зробити що-небудь натомість.

Не існує програм, які ви ввели свій логін і номер мобільного, а натомість отримали купу кайданів. НЕМАЄ таких програм, запам’ятайте назавжди. У даній статті я розповім вам про офіційне способі отримання привілеїв на однокласниках. Для цього потрібно буде трохи «попотіти», витратити деякий час, але натомість ви на законних підставах отримаєте можливість дарувати подарунки в однокласниках безкоштовно, ходити по сторінкам друзів і знайомих і залишитися не поміченим. Використовувати елітні оцінки для підвищення рейтингу фотографій.

загалом давайте розбиратися. Всі знають, що в соціальній мережі однокласники є баланс на якому накопичуються оки, власне на них і відбуваються всі покупки. Але чомусь не всі знають про другому балансі, який можна назвати баланс активності. На ньому накопичуються очки, бали за виконання певних дій. Накопичивши потрібну кількість балів можна брати участь в аукціонах(торгах) на яких можна за бали активності придбати сертифікат на відправку безкоштовного подарунка, можливість ставити оцінки 5+ на певний строк, підключити невидимку для своєї сторінки або використовувати анімовані, красиві смайлики під час листування.

А ось скільки очок активності потрібно і як їх заробляти ми зараз розберемося. Для початку давайте знайдемо сторінку, на якій можна подивитися баланс активності, для цього перейшовши на свою сторінку натисніть у верхньому, горизонтальному меню кнопку «» і перейдіть на вкладку «досягнення.

Перед вами відкриється сторінка, на якій розташований баланс активності, завдання і місії за виконання яких ви отримуєте медальки і велику кількість очок. Щоб дізнатися умови отримання потрібної вам медалі просто наведіть на неї вказівник миші і в контекстному меню відкриється опис.

Якщо ви вже набрали гарну кількість очок приблизно 10 000, то можна сміливо йти і вигравати безкоштовні подарунки або інші преміум функції. Для цього на сторінці досягнень натисніть кнопку «Аукціони» або поверніться на головну сторінку і знову натисніть в горизонтальному меню кнопку «» і знову побачите розділ аукціони.

Перейшовши в розділ аукціони ви можете з головою зануритися в «світ» азарту і почати робити ставки на потрібні товари.

У вигляді товару на сайті однокласники розігруються — безкоштовні подарунки, функція невидимки, оцінки 5+ і красиві смайлики.

Правила гри досить прості, на торги виставляють товар, будь-який користувач може зробити ставку (використовую зароблені очки активності), але вона повинна бути вища, ніж ставка попереднього учасника, у другому стовпчику завжди йде відлік часу до закінчення торгів, якщо за цей час інший учасник не побив вашу ставку — перемога і приз переводяться на ваш обліковий запис.

Опустившись нижче. завжди можна подивитися найближчі аукціони і ті, які вже пройшли, перегляд цієї інформації допоможе вам вирішити буде розігруватися щось цікаве для вас найближчим часом. А так само можна подивитися яку кількість очок дозволило перемогти іншим користувачам, так ви зможете оцінити необхідну кількість очок активності.

Якщо окуляри активності у вас майже закінчилися — не переживайте, їх завжди можна досить швидко заробити в спеціальному додаток Модератор. Додаток є офіційним і його розробниками є співробітники сайту однокласники, тому використовуйте його і не переживайте. Щоб знайти його досить перейти в розділ ігри і пошуку написати — модератор і ви відразу побачите перед собою потрібний додаток.

Запустивши програму, перейдіть в розділ правила і почитайте уважно за що нараховують очки і що взагалі потрібно робити. Я розповім вам про це»в двох словах». В додаток потрібно буде дивитися фотографії або відео інших користувачів і перевіряти чи не порушують вони правила сайту. Для цього у вас буде кілька критерій відбору, які складно переплутати. Складного нічого немає, за кожну перевірку ви отримуєте кілька очок активності приблизно за 10 хвилин можна набрати пристойну кількість очок. Для закріплення теми з практичної сторони просто опускаємося нижче, і дивимося відео в якому я показую на власному прикладі.

Дивитися відео: Безкоштовні подарунки в однокласниках. Офіційно!

Короткий опис статті: безкоштовні подарунки в однокласниках Дарувати безкоштовні подарунки в однокласниках дуже просто, якщо ви активний користувач. Оцінки 5+, функція невидимки і красиві смайлики для вас — безкоштовно. безкоштовні подарунки в однокласниках, оцінки 5+ в однокласниках, як дарувати подарунки безкоштовно, як дарувати подарунки безкоштовно в однокласниках, статус невидимки в однокласниках,

Джерело: Безкоштовні подарунки в однокласниках . Офіційно!

Також ви можете прочитати