Безкоштовні ігри для дівчаток на вдягання, ігри для дівчат, тести, ігри готуємо їжу, ігри з емо, аркади, логічні ігри, одевалки зі знаменитостями, ігри з тваринами, пазли, мозаїки, кімнатки, розмальовки.

07.06.2016

Рапунцель: Учениця коледжу
Всі ігри для дівчаток

Ви знаходитесь на веселому, розвиваючому і чудовому сайті Stepanida.ru тут ви знайдете класні розваги, це ігри онлайн. Цей сайт, який має назву Степанида.ру зможе познайомити вас з миром відомих мультиплікаційних героїв, світом моди, краси, казок, творчості, фантазії і веселих занять. Ви знайдете тут давно вже улюблені, а також нові іграшки на різні теми, які створені спеціально для представниць прекрасної статі: Ігри Холодне серце з принцесами та іншими героями, Кіт Том і його друзі, Принцеси, Ігри догляд за дітьми, Монстр Хай, Ігри прибирання, Барбі, Winx, Ігри перукарня, Ігри Зачіски, Поні. А також з тваринами і кіньми, ігри-операції, ігри лікування і лікарня, модні одягалки відразу на чотири пори року: зиму, весну, літо і осінь, ігри на макіяж, поцілунки, приготування їжі, сервіс, кімнатки, переробки та ін

У нас ігри в усьому розмаїтті — від ігор на догляд за малюками до створення дизайну інтер’єру та шиття, а також на вдягання і моду. Ми ретельно стежимо за останніми новинками зачісок, моди, за колекціями знаменитих дизайнерів, за подіями у світі знаменитостей, новими фільмами і їх героями, нарядами та новинами.

Ігри одягалки обов’язково допоможуть тобі розвинути смак, у них дізнайся більше про роботу стиліста, дизайнера.

Ігри на вдягання допоможуть тобі побачити, що зараз носять модниці, а також почути про останні новинки подіуму.

Дуже популярні ігри з героями мультфільму студії Уолта Діснея «Холодне серце».

Заходь в розділ Холодне серце. В них ти зустрінеш Анну і Ельзу, вони милі і дружні сестрички, а також забавного Олафа, Кристоффа та інших героїв.

Завітай Ігри на макіяж. вони навчать тебе користуватися різними засобами для краси і правильно підбирати косметику за типом особи.

У великому розділі ти знайдеш Тести для дівчаток та дівчат. Там можна пройти веселі тести, вони є на різні теми.

Дуже популярний розділ Принцеси. У ньому ти зустрінеш улюблених принцес з мультиків і книг.

Зверни увагу, що кожен день stepanida.ru з’являються нові цікаві ігри. Якщо у тебе є ідеї, які ігри ти хочеш побачити на сайті, обов’язково напиши нам!

Короткий опис статті: безкоштовно однокласники

Джерело: Безкоштовні ігри на вдягання, ігри для дівчат, тести, ігри готуємо їжу, ігри з емо, аркади, логічні ігри, одевалки зі знаменитостями, ігри з тваринами, пазли, мозаїки, кімнатки, розмальовки. Ігри для дівчаток Stepanida.ru

Також ви можете прочитати