Безкоштовна програма для злому чужої сторінки в Однокласниках

24.12.2015

Злом сторінки в Однокласниках

Безкоштовна програма для злому чужої сторінки в Однокласниках

Напевно, будь-яка людина, що користується соціальними мережами, хоч раз, але задавався питанням — як отримати доступ до чужого сторінці? Будь то друга (подруги), дівчини (хлопця), начальника, своєї дитини або ще кого-небудь. Причини можуть бути самі різні. Наприклад, потрібно було прочитати чужі особисті повідомлення, подивитися приховані фотки або начудити від імені жертви. Деякі зламують облікового запису, щоб потім їх продати — досить непоганий спосіб заробити. Хтось ламає акаунти на замовлення. Ви, напевно, не раз натикалися на такі повідомлення: «зламати будь-яку сторінку на замовлення Вконтакте, Однокласниках, Маил.ру, isq*****», «ломану будь акаунт у соціальних мережах за винагороду, писати на мило» ну і так далі.

Так як же працюють такі «професіонали»? Вони користуються спеціальними самописними програмами, які зазвичай не викладають в загальне користування. За роботу ж вони беруть непомірно багато, та й кидав серед таких людей дуже багато. Я ж зараз пропоную вам зламати сторінку в Однокласниках самим, причому безкоштовно! І як же це зробити, запитаєте ви? Та дуже просто! Для цього вам знадобиться наша безкоштовна програма. Її ви зможете скачати, пройшовши за посиланням внизу статті.

У вас, швидше за все, відразу ж виникли питання з приводу користування програмою — «як їй користуватися?», «чи безпечна вона, мене не забанять?», «довго вона зламує?». Про це нижче, по порядку.

Інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілий — все, що вам потрібно, ви можете зробити одним кліком. Головне ввести ID цікавить вас аккаунта (Що таке ID? ). Процедура така — спочатку обчислюється логін, потім обчислюється пароль. Займає це все приблизно від 5 до 15 хвилин на один аккаунт. До того ж, наша програма оснащена новітньою системою «антибана», що дозволить убезпечити від бана вас по IP і цього облікового запису.

Отже, щоб отримати нашу безкоштовну програму для злому чужої сторінки в Однокласниках, пройдіть по посиланню внизу статті (натисніть на кнопку «Завантажити»). Почнеться закачування, після неї запустіть завантажений файл. Після перевірки оновлень вам потрібно буде показати шлях, куди ви хочете встановити програму. Потім автоматично встановиться система «антибан», щоб убезпечити вас від бана вашого IP і аккаунта! Після запустіть встановлену програму і користуйтеся на здоров’я. Удачі!

Навігація по записах

Безкоштовна програма для злому чужої сторінки в Однокласниках

Короткий опис статті: зайти в однокласники

Джерело: Безкоштовна програма для злому чужої сторінки в Однокласниках

Також ви можете прочитати